Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kinek milyen társkeresési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen társkeresési problémája akad jelenleg?

Figyelt kérdés
Meséljetek, ritkábban járok fel ide manapság. Jöhet kor, nem is.
2018. márc. 14. 23:14
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

20-as:

De akkor egyedül fogsz megöregedni. :)

Nekem mindegy, de te jobban ráparáztál. :D

2018. márc. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
#21 Egyáltalán nem paráztam rá, ha így lenne, már réges-rég kapcsolatban lennék. Lehetőségek mindig adódnak, az már más kérdés, hogy nekem mi fér bele és mi nem. Nem alkuszom meg bárkivel, csak azért, hogy ne legyek egyedül.
2018. márc. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

21 vagyok:

Szóval jó magasra tetted a lécet, hogy lehetőség senki se érje el? :)

2018. márc. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
#23 Nem írtam, hogy magasan van a léc. Meg egyáltalán mi számít magasnak? Szerintem senki nem szeretne olyan emberrel összejönni, akivel nem találja a közös hangot.
2018. márc. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

24-es:

De, ha 2 perc alatt kiszórsz mindenkit külsőre, akkor még a második hang se tud kijönni a torkukon, nemhogy közös legyen. :)

2018. márc. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
#25 Miből gondolod, hogy csak külsőre szűrök?! Amúgy alap, hogy két ember akkor tud összejönni, ha kölcsönös a vonzalom, tehát én arról beszélek, amikor ez már megvan, de a kommunikáció során derül fény arra, hogy teljesen ellentétes a világnézetünk.
2018. márc. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Az én társkeresési problémám rendkívül bonyolult, de azért megpróbálom összefoglalni: nincs társam.
2018. márc. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

26-os:

Feljebb azt írtad, hogy otthon ülő, zárkózott típus vagy, akkor ezek szerint elég depresszív, pesszimsta világképed van. Ez pedig nem fog egyezni az olyan jóvágású pasik világképével, akik külsőre is bejönnének neked. :)

Kiváncsi lennék arra a férfi külsőre, akivel te már szóba állsz. :D

2018. márc. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
#28 Kicsit félreértesz, vagy nem értesz, ami nem is várható el, hisz nem ismersz. Zárkózott vagyok, de nem pesszimista és depresszív, épp ellenkezőleg, jó kedélyű, pozitív és nyugodt.
2018. márc. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
A szex vajon mi, a bacon vajon mi? :D
2018. márc. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!