Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kinek milyen társkeresési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen társkeresési problémája akad jelenleg?

Figyelt kérdés
Meséljetek, ritkábban járok fel ide manapság. Jöhet kor, nem is.
2018. márc. 14. 23:14
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Egy hónapnyi ismerkedés után szétmentünk egy palival, mert nem volt biztos a dolgában. Mindezt olyan apró dolgok miatt, mert mosolyogtam és jókat evett velem. Ami azért idegesítő, mert egy 30+-os paliról van szó, és már nem ő az első... Sz@r érzés, mikor sokadik ember ilyen apró dolgok miatt pattint le úgy, hogy az ismerkedés közben meg állandóan mondja, hogy senki nem ír vissza neki, meg kihasználják, átverik, szórakoznak vele, pedig ő mindig komolyat akar.
2018. márc. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Az egész életem egy nagy társkeresési probléma.
2018. márc. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Már nincs ilyen problémám, ignore-áltam az egészet. :D Betelt a pohár végleg, jobb egyedül, mert ebben nincs semmi bizonytalanság, csak a végtelen nyugalom. 39/f
2018. márc. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Elbénázom. Leblokkoltam, amikor kezdeményezett. Most én próbáltam kezdeményezni, de lepattint valahányszor beszélgetni szeretnék vele.
2018. márc. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

14-es:

Hagyd a pitsába, nem éri meg, ne fuss utána. :)

2018. márc. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

"Nincs olyan független (korban hozzám illő) férfi, akivel lehetne komolyabban ismerkedni."


Ha te nem találkozol ilyennel, az nem jelenti azt, hogy nincs.

2018. márc. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

#16 igazad van, pontosítok:


Nincs olyan független (korban hozzám illő) férfi a környezetemben, akivel lehetne komolyabban ismerkedni.

2018. márc. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
#17 bővítsd a környezetedet.
2018. márc. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Tágítsd a teret, vagy hajlítsd meg. :)

Próbálkozz a Holdon. :D

2018. márc. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
#18 Könnyű ezt mondani. Zárkózott típusként, direkt nem tudom és nem is szeretném bővíteni a környezetemet, csak ha az magától adódik, vagy elkerülhetetlen, hogy új embereket ismerjek meg.
2018. márc. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!