Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gondoltál már rá, hogy szakemb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gál Zoé kérdése:

Gondoltál már rá, hogy szakemberhez fordulj a társkeresési problémáiddal?

Figyelt kérdés
Akár komoly pénzek árán is.

2018. febr. 19. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, plasztikai sebészhez. De csodát az se tudna tenni, ahogy magasabbá sem tudna varázsolni.
2018. febr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. febr. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

volt hasonló esetem,úgyhogy terápiaként felírtam magamnak heti 2x örömlány kezelést,vagyis profi szakembert.

2 hónap alatt visszaszocializáltam magam a játszmába.

2018. febr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

fordultam.

probalta erositeni bennem azt, hogy a nok nem a kulsosegekre es penzre stb re mennek. el is hittem egy darabig.

azutan ismet bulizni jartam, es azt lattam hogy aki kigyurt, kitetovalt, es jolmegy neki (mindegy miből) igenis szerencses a nokkel.

mig aki probal becsületesen elni, de mindemelett egy picit szinesen, hiaba a legtobb igyekezet, szurkeve,es unalmassa valik.

mert nincs tengerparti nyaralas, nincs klima a kocsiban, nincs minden nap mekis vacsi stb.

most ez lehet egy sarkositas, es persze nyilvan nem minden nőre igaz.

de ha olyannyira most megkapom a kis 0%omat erre, akkor mivel magyarazzatok, hogy sosincsenek egyedul az ilyenek, sőt jatszanak a nőkkel.

aki pedig egy kicsit is becsuletes eletet akar elni, el van itelve egybol, mert nem bizik mar benne senki.

2018. febr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó! Vigasztaljon az, hogy akiket az ilyen dolgok érdeklik, azok nem is hozzád valók ezek szerint. Ergó nem lennétek boldogok úgysem. Türelem és találj egy normális hasonló értékrenddel bíró nőt! Lehet nem jó helyen keresel! pl. bulik. Gondolkodj! légy kreatív. Hol lehetne hozzád értékrendben megfelelő nőt találni?
2018. febr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Emiatt nem. Van, amire nincs megoldás...
2018. febr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Clay Morrow ***** válasza:
Soha. Nem is fogok.
2018. febr. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szakemberhez... na még mit nem, társkeresés... na még azt sem,

prosti kurzus..az már jöhet. :D F

2018. márc. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!