Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismertek valami jó nyitószöveg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek valami jó nyitószövegeket?

Figyelt kérdés

Hasonlókra gondoltam, mint a:

"Te tudsz beszélni?"

vagy

"Szoktál ke-félni a sötétben?"

vagy a

"Te is büdöset xarsz?

:) 38F


2018. márc. 14. 22:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nyitószöveg, hová? Ugye nem társkeresőre.. mert akkor megkérdezem, hogy biztosan 38 éves vagy-e.
2018. márc. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Átlagos hétköznap, buszon hazafelé, egy sráctól:

"Neved van?"

Egyszerűen csodálatos. Egyből szerelmes lettem. :')

2018. márc. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Lassan már 39. Ez szóbeli kommunakációhoz kellene, élőben nyomom. A netes társkeresés egy rakat xar.
2018. márc. 14. 22:20
 4/18 anonim ***** válasza:
Engem Bélának hívnak, téged is?
2018. márc. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Minél xarabb a szöveg, annál jobb. :D

Nem az a célom, hogy bárkit is elbüvöljek.

Igazából ez egy kisérlet arra, hogy tökmindegy mit mond az ember ugyse számít a magyar nőknek semmi, csak a pénz és a kinézet. A lényeg, hogy jól szórakozzak és közben önigazolást találjak. :) Nem érdekelnek már a nűk, valójában már nem akarok tőlük semmit.

2018. márc. 14. 22:26
 6/18 anonim ***** válasza:
38 evesen ennyi esszel rajtad a kinezet es penz sem segit.
2018. márc. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

2-es:

Miért nem mondtad neki, hogy Cicának hívnak és van gizdám. :D

2018. márc. 14. 22:28
 8/18 anonim ***** válasza:
De lökött vagy. Amúgy én bírnám...
2018. márc. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

6-os:

Még szerencse, hogy ilyen okos emberekkel vagyok körülvéve, akik a világ összes emberét ismerik. :) De én szerencsére kiismerheterlen vagyok. :) Nem kell rajtam segíteni, faxnak se kell a kapcsolat. :D

Az eszemet sajnos akkor hagytam el, amikor régen megnősültem, de visszanyertem, amint elváltam. :)

2018. márc. 14. 22:34
 10/18 A kérdező kommentje:

8-as:

Köszönjük a bókot mind a hatan. :)

Mit bírnál?

2018. márc. 14. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!