Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismertek olyan fiút/lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan fiút/lányt, akivel szívesen összejönnétek, ha nem cigizne?

Figyelt kérdés
2018. jan. 25. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Nálam , aki dohányzik labdába se rúghat. A legundorítóbb szokásnak tartom. Soha nem dohányoztam így undorodok a dohányos emberektől még arra is allergiás vagyok, ha az utcán előttem megy egy dohányos , akkor kisebb nem tetszésem mutatva és hangot adva neki, de átmegyek a túloldalra inkább. Igen van olyan csaj, akit szívesen elhívnám randira is, ha nem dohányozna.
2018. jan. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

Momentán nem. Viszont volt olyan, hogy mérlegeltem egy lánnyal kapcsolatban, és ez volt a döntő pont.

Kavargattunk, bejött a lány, de mikor rágyújtott, és utána éreztem a kezén és a leheletén a cigi szagát akkor az mindig lelombozott. Így nem lett belőle semmi.

Ez van:)

2018. jan. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Én nem mondom azt, hogy kizáró ok, mert nem mindegy, hogy láncdohányos-e az illető vagy csak "party-dohányos". Utóbbi nem zavar. Na meg ha valaki nagyon megfog, esetleg szerelmes leszek, akkor a cigi nem lesz akadály, max megpróbálom leszoktatni.
2018. jan. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Most nem, de volt már ilyen.
2018. jan. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Gratulálok nektek akik leszavazták a cigielleneseket.
2018. jan. 25. 20:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Minden második nővel összejönnék. Ha nem dohányoznának, de mivel mindegyik... Inkább alul szívják, meg cigi helyett csókolózni kellene sokkal szebb lenne a világ.
2018. jan. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

5- én sem értem..

Szerintem ez egy abszolút megérthető dolog volt a részemről. Se nem szerettem volna ráerőltetni az akaratom a lányra, se nem volt még szó szerelemről/szexről vagy ilyesmi.. ismerkedtünk, incselkedtünk egymással.. és nekem a cigi nem tetszett, így kerestem mást. Erre meg jön a piros pacsi :D Hát jó:)

2018. jan. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én láncdohányos vagyok :-) Egy dohányost nem hat meg ha egy nemdohányzó nem szeretne vele kapcsolatot, hiszen már nekifutásból előnnyel indul a dohányos személy így egy nem dohányzó egyénnek minimális esélye van bármiféle párkapcsolatra :-) Halmozottan hátrányban van...csak a mihez tartást végett mielőtt még itt bepozicionálnák egyesek, hogy mekkora megtiszteltetés lenne egy dohányzónak ha egy nem dohányzó összejönne vele :-) Inkább katasztrofális, hagytam már ott pár leányzót mert állandóan piszkált a cigaretta miatt......egy dohányos sem szereti ezt....ezért nálam ha egy lány nem dohányzik egyből beugrik a csesztetés és már szóba sem jöhet! A dohányos lányok sem csípik a nem dohányzó pasikat...de így kerek a történet...a dohányos a dohányossal a nem dohányzó meg így járt :-)
2018. febr. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8 Ezek szerint jobban teszem ha rászokok akkor a cigire?
2018. febr. 25. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!