Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismertek valakit aki idösebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek valakit aki idösebb korban vált eltöbb évtizedes házasság után?

Figyelt kérdés
Mondjuk ilyen ötvenév fölöttiekre gondolok , hatvanasok, mi vitt ra titeket a valasra es megbantatok?

2017. dec. 25. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
A rokonságban van több ilyen eset. Lassan több 50-60-as pár esküvőjére járok, mint a korosztályoméra.
2017. dec. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50 válásnál 50 féle probléma. szerintem mindenkinél összetettebb.- kivéve azoknál a pároknál ahol az egyik fél másba szeretett bele és emiatt kezdeményezte a válást. Bár ahhoz,hogy odáig eljusson oka kellett,hogy legyen.
2017. dec. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
62%
29 eves hazassag utan sot a valas mar a 30. Evfordulo után volt. Mert összejótt velem életem szerelme azőta is boldogok vagyunk és a volt nej ek is van már pasija
2017. dec. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ismerek igen, élnek boldogan mindketten az új párjaikkal. Szerintem boldogabban mint valaha. Én az ilyen korban már csak megkeseredett egymást civakodtatni látok párokat. Mi értelme? Hogy elmondhassák hogy hány éve együtt? Én a szüleimnek is szurkoltam hogy váljanak el, sajnos még mindig együtt vannak.
2017. dec. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 LazyJones ***** válasza:
Szüleim 26 év után váltak el, mindketten 50 fölött voltak. Azóta eltelt több, mint 10 év, mindkettő boldog az új házasságában.
2017. dec. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szuleim 40-esek voltak (makdnem 50evesen), mikor valtak. Nem bantak meg, nem mukodott a kapcsolat. En se szenvedtem csorbat. Apu azota egy nagyon nagyon boldog es normalis kapcsolatban el a parjaval, imádják egymast!
2017. dec. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!