Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, mit gondoltok a sub...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, mit gondoltok a sub pasikról úgy általában?

Figyelt kérdés
El tudnátok képzeli ilyen partnert és ha igen, akkor leginkább milyen jellegű kapcsolatra vagyunk a legalkalmasabbak szerintetek? 34/F

2017. dec. 11. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudnék magam mellé ilyen pasit elképzelni semmilyen kapcsolatra. Nekem a domináns pasik jönnek inkább be.

Amúgy vagy domina jellegű csajhoz passzolnák szexkapcsolatra vagy valakihez aki egy papucsférjet szeretne.

2017. dec. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

Nem tudnék rá férfiként tekinteni.

De akadnak nők, akik pont ilyen típust keresnek.

2017. dec. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm válaszod. Nekem mindkét fajta kapcsolat szimpatikus, amit írtál. Szeretem ha irányít egy nő, tehát akkor olyan típusú hölgyeknél volna legjobban érdemes próbálkoznom, akik szeretnek irányítani?
2017. dec. 11. 21:07
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem, abszolút sem. A dominánsabbak tetszenek, meg azok, akik maradnak velem egy szinten és nem igényük, hogy az arcukra üljek, fenyítsem őket, meg tudja a rák, miket szoktak még kérni. Pár határozottabb gesztus a szexben (kölcsönösen) szerintem nagyon jó tud lenni, meg az is, ha hol az egyikünk, hol a másikunk hagyja kicsit magát, de az, hogy én domináskodjak... Hát már azt is utálom, ha nekem kell megmondanom, hol legyen a randi, nemhogy még az ágyban is szétvesse magát, aztán én meg szexrabszolgát csinálok belőle. Férfiatlan, számomra. Meg megalázónak is tartom egy szinten túl a másik felé, pl én nem tudnék élvezetből sem csúnyát mondani a másikra, vagy megpofozni. De biztos van, akinek bejön.
2017. dec. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Én sem tudok semmilyen kapcsolatot elképzelni ilyen pasival. Nem kell, hogy domináns legyen, de ne kelljen már irányítgatni mint egy kisgyereket, ne legyen papucs. Nemtől függetlenül undorodom az ilyen beteg emberektől.
2017. dec. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Ha nagyon sub vagy akkor egyértelműen egy domináns, vezető típusú csajt kell keresned. Átlagos vagy sub csajjal szerintem nem jutnál egyről a kettőre, elég "teszetosza" kapcsolat lenne. Viszont a határozott nő papucs férj párosítás szokott működni.
2017. dec. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csak a sub ferfiakat tekintem igazi ferfinek. Csak ez a tipus izgat fel.

20-25 eves kozottiek.

Elettarsi kapcsolatra meg csaladapanak is egy sub ferfi alkalmas kizarolag.

N

2017. dec. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Határozott nő vagyok, de frászt kapok a teszetosza férfiaktól, akiket folyton irányítani kell, mint egy gyereket. Ha ezt érted a sub alatt, akkor egy ilyen mellé inkább olyan nő való, aki basáskodó típus, és nem lehet neki visszaszólni, kb. mint nagyanyám.
2017. dec. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs gondom velük, de párkapcsolatra nem kellene ilyen férfi. Inkább dominináns vagy középutas férfit keresek magamnak, engem az jobban vonz.
2017. dec. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!