Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Járnátok olyan nővel, aki már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan nővel, aki már 15-ször visszautasított titeket?

Figyelt kérdés

2018. márc. 12. 14:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Be sem próbálkoznék ennyiszer. Ennél többre tartom magam.
2018. márc. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
igen, ha megéri 16szor is próbálkozni nála
2018. márc. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Biztis, hogy 16szor nem próbálkoznék. Ha utána ő akar valamit és nekem nincs képben semmi és még mindig tetszik, akkor lehet, hogy nyitott vagyok. De próbálmozni semmiképpen.

Néhányszor próbálkozok, de ha nem látom értelmét vagy kölcsönésséget, akkor nem erőltetem.

2018. márc. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Ha szerelmes lennék, és úgy gondolnám, hogy van esélyem, illetve úgy látnám hogy ez valamelyest kölcsönös, de tőlem független vagy nem megváltoztathatatlan okok miatt utasítasz el, akkor azt hiszem, hogy igen.

De jó lenne, ha nagyjából tudni a sztorit!

2018. márc. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Miért is akarnak bárki valaki olyannal járni, aki már 15-ször visszautasította?!

Nyilván okkal utasít vissza, vagyis nem érdekled. Szóval inkább olyan embernél kéne inkább próbálkozni, akit érdekelsz és megbecsül.

2018. márc. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Mivan? :DDDD

2-nél többször nem is próbálkoznék... Azt is max pár hónap vagy év kihagyással.

2018. márc. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem, de egynél több visszautasításra eleve nem adnék lehetőséget. Nem akarok szamár lenni, ha nincs ló.
2018. márc. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
14# beteg
2018. márc. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

#18

Nő vagyok, de azt hiszem a 14-es féle helyzetben én is sokszor próbálkoznék.

2018. márc. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hát nem úgy néz ki, hogy itt a férfi bármiféle döntési pozícióban van, tekintve, hogy a nő utasítja vissza mindig. Szóval ha a férfi járna is a nővel, hótmindegy. Nem?
2018. márc. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!