Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A "melós" vagy "alsó" vezető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "melós" vagy "alsó" vezető nő/pasi már nem is lehetőség társkeresés szempontjából? Hölgyek/urak (fiúk, lányok) ti járnátok ilyen ellenkező neműekkel.

Figyelt kérdés

Alsó vezető=érettségi+okj kèpzettséggel rendelkező. Csoport vezető, raktáros, sor vezető.

Az itteni társkereséssel kapcsolatos kérdésekre adott válaszok mindig diplomásokat hoznak példának. Pl egy pasi /nő 25 éves koráig tanúl ezért nincs pénze... egy diplomás 300et keres....

Talán egy szakmunkás nő (itt aki ért is hozzá nem csak átlökdösték), hamarabb vállal gyereket. Egy szakmunkás pasi többet tud maszekolni...

Vagy a 35alatti jó munkás emberek mind nyugatra mentek?



2018. márc. 8. 19:17
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
97%
5 éve vagyok a párommal, aki a mekiben pénztáros, és 130at keres. Ez nem befolyásol semmit. Le lehetne szállni erről a hülyeségről, hogy az összes nő csak a pénzes pasikra bukik.
2018. márc. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
47%

Egyéni meglátás: diplomások között van a legtöbb hülye.

Nem is nagyon lenne kedvem diplomás nőkkel ismerkedni mert ahogy itt is észreveszem, bőven a fellegekben járnak, mintha jelente akármit is.

2018. márc. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Az érdekel, hogy értelmiségi legyen, ami nem a munkájától függ, úgyhogy felőlem lehet takarítónő is.
2018. márc. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
59%
De lehetoseg, amennyiben atmeneti munkarol van szo. Semmi kedvem egy olyan 30-40-es ferfi mellett elni, aki akar 55 is lehetne ranezesre es szellemileg is. Mert a fizikai munka lepusztit mindket teren. Tovabba ha egy atlag munkas intelligenciajaval es erdeklodesi koreivel rendelkezik az illeto, akkor is kuka termeszetesen.
2018. márc. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
60%
Egy diplomával rendelkező, vezető beosztásban dolgozó férfira azért előbb kinyílik a csipátok. Kár is ezt tagadni.
2018. márc. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Főleg 1es! Én is egy munkás pasi vagyok. Csak olyan furcsa, hogy itt ha nincs külön kiìrva, hogy valakinek csak szakmája van, akkor dipolomásnak van véve.
2018. márc. 8. 19:26
 7/29 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező, nem kéne a gyk-t venni alapul. Itt sokan olyan b..romságokat terjesztenek ige szinten, hogy csoda, hogy nem szakadt még rájuk a födém.


És melyik diplomás keres nettó 300 ezret? Én könyvtáros diplomás vagyok és annyit keresek kezdőként, mint a takarítónőnk, mert közalkalmazott vagyok és a bértáblázatunkat kb 10 éve nem módosították. (most kb nettó 138-at keresek a mostani minimálbér emelés miatt, ergó minimálbért keresek diplomás könyvtárosként) Ja, és a párom többet keres, aki a tesco-ban sima szárazárufeltöltő délutáni műszakban.


Párommal 5 éve vagyunk együtt. Ő 33, én 27.

2018. márc. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
37%
Járnék vele ha megtetszik egy ilyen pasi, de alapjában inkább diplomás párt szeretnék, aki valami értelmes szakot végzett és nem anglisztikás bölcsész mondjuk. Lehet lepontozni...
2018. márc. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
95%
Diplomás, a szakmámban dolgozó, jól kereső nő vagyok. A párom raktáros, 5 éve vagyunk együtt. :) Hozzátenném, hogy ambíció terén a béka s..gge alatt vagyok (ahogy ő is), csak engem jobban toltak hátulról. Ezt belátom, mert egymillió dolog van, ami jobban érdekel mint a karrier. De azért a legtöbb embert hajtja az ambíció, szóval nincs könnyű dolgod.
2018. márc. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
69%

Nekem háromdiplomás tanárnő a barátnőm (mármint lánybarátnők vagyunk, úgy értem), ebben van az alsós tanító, aztán valami szakos, és még elvégezte külön a gyógypedagógiát is.

A férje gyártósoron vezető, tehát melózik ő is, csak csoportvezető is. Szakmunkás amúgy.

Voltaképpen ő teszi lehetővé a fizetésével, hogy a csajszi példás tanárnéni legyen (kisegítőben tanít). Az ő fizuja lófütty (kb. ahogy a könyvtáros csajszi írta itt előbb). A szakmunkás férj pedig kicsengeti a havi 400 nettót (Bp. agglomerációjában, magyar középvállalkozásnál). Baromira nem csak a diplomásnak áll a zászló. De valóban, ha a gyakorit olvassuk, itt kb. mintha csak az létezne.

Kérdező, amúgy gondolod, hogy a fodrász csajnak, a bolti eladó csajszinak, a műkörmös lánykának mindnek villamosmérnök vagy jogász jut?

2018. márc. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!