Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A "melós" vagy "alsó" vezető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "melós" vagy "alsó" vezető nő/pasi már nem is lehetőség társkeresés szempontjából? Hölgyek/urak (fiúk, lányok) ti járnátok ilyen ellenkező neműekkel.

Figyelt kérdés

Alsó vezető=érettségi+okj kèpzettséggel rendelkező. Csoport vezető, raktáros, sor vezető.

Az itteni társkereséssel kapcsolatos kérdésekre adott válaszok mindig diplomásokat hoznak példának. Pl egy pasi /nő 25 éves koráig tanúl ezért nincs pénze... egy diplomás 300et keres....

Talán egy szakmunkás nő (itt aki ért is hozzá nem csak átlökdösték), hamarabb vállal gyereket. Egy szakmunkás pasi többet tud maszekolni...

Vagy a 35alatti jó munkás emberek mind nyugatra mentek?



2018. márc. 8. 19:17
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Na de miért diplomásra /egyetemistára assziciál mindenki. Ha utcán meglát egy random 25-30éves pasit/nőt ,vagy szó van egy ilyen korú emberről (akár itt is)?
2018. márc. 8. 22:28
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

#16

És?

Egy tanárnak a krétától kérges a keze és reked be a nap végére.

Egy orvos, vagy eü dolgozó keze sebes, mert annyiszor fertőtlenít egy nap. Az állómunkáról és az ügyeletről ne beszéljünk.

Nekem, aki 2 diplomával ül 7-8 órát (vicces, hogy csak 6-ot szabadna, itt mindenki leszarja) a gép előtt, a legminőségibb kijelző mellett is kirohad a szemem a nap végére, 18 éves korom óta fél-1 dioptriákat romlik.

A legtöbb ülőmunkát végzőnek vagy a csípője, vagy a gyomra, vagy a felső végtagjai előbb-utóbb fájni fognak.


Ne hidd, hogy diplomásként nem lehet szopni ugyanúgy. És még így is van, aki szereti csinálni és semmi mást nem tudna helyette elképzelni.

2018. márc. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
42%
Ha jól néz ki, dugható, akkor egy patront megér
2018. márc. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
59%

Tervezgetjük az esküvőnket az autószerelő párommal. :)

Az egyik szerelő kollégájának most lesz egy éves a kislánya, a másiknak már van 2 szép gyerkőce. Unokatesóm most csinálja a szakmát, van barátnője évek óta. Másik unokatesóm már elhunyt sajnos fiatalon, de ő pl karosszérialakatos volt, már összeházasodtak a párjával, és van egy gyönyörűszép 3 éves kislánya.

Édesanyám irodista, de főképp a cég raktárosaival van dolga, velük ebédel, velük dumál a szabadidőben, majdnem mindnek van felesége/párja, legtöbbnek gyereke is.

Én ugyanott voltam nyári munkán a termelésben, a csopik családos emberek voltak mind egy szálig.


Milyen álomvilágban élsz? :D

2018. márc. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
#24 vagyok, azt még gyorsan hozzáteszem, hogy nekem van diplomám. Aztán akkor mi van? Nem leszek attól külön faj :D
2018. márc. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Más kérdés alatti válasz: " . Tehát pl. egy mekis csaj ne várja el egy pasitól, hogy nettó 300k+ fizetésű mérnök legyen, amikor ő csak egy betanított munkás senki." Na az ilyen gondolatokra vonatkozik a kérdés!
2018. márc. 9. 19:30
 27/29 anonim ***** válasza:
88%
26 Senki nem varja el, de a mekis csajoknak (mellesleg kb a 65%-uk egyetemista diak) az a szerencseje, hogy a ferfiak pont leszarjak, mit dolgozik a no. Mi meg nem, igy jartak.
2018. márc. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
#24-25 ha olvastad a többi választ akkor tudhatod milyenben.
2018. márc. 17. 19:42
 29/29 anonim ***** válasza:

Persze, a gyk-n mindenki milliót keres, operába jár, és szóba se áll a koszos pórnéppel. :D

Szerintem a legtisztább, ha bemész egy pár autószervizbe, és megkérdezed a szerelőket, hogy hogy állnak kapcsolatok terén. :)

2018. márc. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!