Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Van itt olyan férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van itt olyan férfi akit fantasztikusnak tartotok és szívesen járnátok vele?

Figyelt kérdés

...ha nem lenne köztetek vmilyen akadály?

pl. barátod van, nagy a táv köztetek, szerelmes vagy az exedbe stb. kort is írj.


2018. márc. 9. 19:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Perszeeeeeeeeeeeeee, csak ilyen van :DDDDDDD
2018. márc. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Egy sincs. De nem is itt kell keresni.
2018. márc. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Van, sajnos több is. Nem is tudom melyiket válasszam.
2018. márc. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Több is.
2018. márc. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
15%

Adja az isten, hogy ne legyen. :)

Azok a lányok akik egész nap szidják itt a férfiak (de még csak nem is racionális érveléssel próbálnak rávilágítani pár hiányosságra, hanem pusztán győlöletből) semmivel nem jobbak mint azon férfiak akiket szidnak. Lényegtelen, hogy épp kapcsolatban vannak vagy sem.

2018. márc. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
53%
Van olyan (remélem férfi, ha nem, akkor benéztem), akit szívesen megismernék, de mindig elveszítem szem elől, mert nem névvel válaszoló. :)
2018. márc. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%

Áh, kösz nem, előbb választanék párt magamnak egy lepratelepről mint innen.

L21

2018. márc. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Van egy.

27

2018. márc. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%

"Azok a lányok akik egész nap szidják itt a férfiak (de még csak nem is racionális érveléssel próbálnak rávilágítani pár hiányosságra, hanem pusztán győlöletből)"


Aha.

Csak ma vagy 40 olyan elmeroggyant hőbörgést olvastam itt, hogy a nők ilyenek-olyanok. Mert minden nő...stb. Folyamatosan siránkozó nőgyűlölők tombolását lehet itt nap mint nap látni.

De itt már az is férfigyűlöletnek számít, ha valaki leírja, hogy a férje segít a házimunkában.

2018. márc. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Van. Nekem Fatal error is szimpatikus a válaszai alapján ( ő férfi, nem?), volt egy 80%, meg 75% (80%, 75%-ból sok van), meg volt valami ötvenvalamennyi %, ő is írt jókat.


... Hát ez így leírva elég kiábrándító.

2018. márc. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!