Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kinézet befolyásolja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kinézet befolyásolja az ízlést vagy nagyon sok férfi átveri a nőt akivel van?

Figyelt kérdés

Általában azt látom hogy helyes sportos férfiak mellett vannak a csinos nők és a csúnyább kövérebb férfiak mellett az elhanyagolt kövér nők.

Most egy ilyen nem jó külsejű férfi az ilyen nőkhöz képesek vonzódni mert ilyen a külsejük vagy csak jobb nincs szamár is jó effektus van itt jelen, tehát ha egy csinos nő szóba állna velük akkor örömmel akarnák inkább az ilyen csinos nőket


2018. márc. 9. 09:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

Megint altalanositas

Nem nem igyvan

En molett vagyok de eddig az osszes pasim sportos magas volt.

Valamiert az en alkatom tetszett nekik meg.

2018. márc. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Krukutyán Levente ***** válasza:
8%
#1 mondjuk valamiért ki is kopott mellőled az összes sportos pasi, ha több volt (csak egy megjegyzés az érvedre)
2018. márc. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

Mint az első... :)

Telt vagyok, a párom teljesen átlagos testalkatú. Imádjuk egymást.

Hozzáteszem, az exeim is átlagos testalkatúak, egyik sem ronda, elhízott, vagy kövér, ahogy a párom sem. :)

2018. márc. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3. És az nem lehet hogy azért mert nem jutna neki csinos nő mert én tapasztalatom szerint azok legtöbbször foglaltak és emiatt jó lesz egy ducibb is
2018. márc. 9. 09:22
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Kajak most már ki kell mennem az utcára. Hol vannak ezek az álompárok? Erre felénk olyan vegyesen járnak az emberek, mikor véletlenül kint tartózkodom...

Amúgy hotelban dolgozom, nagyon olcsó helyen, tehát a pénzt ne hozd fel, néha olyan fejek jönnek be ide, hogy a bánat is sírna tőlük. Aztán olyan kinézetű párjuk van, hogy én sírok tőle. Mikor látom őket sokukról sugárzik, hogy mennyire szeretik egymást, nem az a megjátszott dolog, hanem úgy rendesen. Szóval szerintem nem sokan gondolkodnak így, hogy jó lesz nekem a nyomibb ember is, míg jön a másik.

2018. márc. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A tobbseguk vonzodik is szerintem. Elvegre tudjak hogy ok mashoz nem fognak!
2018. márc. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Egy nagyon buta példa jutott eszembe, de nem írom le, mert vicc tárgya lenne. :D

Nem azért van velem a párom, mert nincs jobb. A mi történetünk ennél összetettebb.

De azt gondolom amúgy, hogy akinek a vékony, sportos nők tetszenek az nem fog összeállni egy telt nővel, ha nem ők vonzóak számára. Ha ez megtörténik, akkor ott már elég komoly ürítési vágy van...

Szerintem aki komoly kapcsolatra vágyik, az nem fogja beérni olyannal, aki nem az esete csak azért, hogy legyen valaki. Az egy egyéjszakásnál megeshet, de hosszútávon... Nem gondolnám.

Aztán lehet naiv vagyok és szerencsés is egyben, hogy engem nem szamárnak választott a párom, hanem társának.

Ez megint olyan, hogy embere válogatja.


3-as válaszoló voltam.

2018. márc. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem csak a kulso szamit.

Azonkivul a dagi no is sokkal vonzobbnak tartja megjelenesre a sportos pasikat, mint a kovereket.

2018. márc. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Èn nem ezt láttom! A kövér nők is vèkony pasikkal vannak. A kövèr vagy csak pár kiló pluszos pasik meg egyedül vannak 30 évesen is.
2018. márc. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem az ilyen kérdésekben az a fura, hogy csak a pasik miatt aggódnak a kérdezők. Lehet, hogy a nők is lennének jobbal, ha jutna.
2018. márc. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!