Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Elittárs nevű kiváló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Elittárs nevű kiváló társkereső oldalon mosoly küldésére reagáltok?

Figyelt kérdés
Van értelme mosolyt küldeni, vagy inkább rögtön üzenetet? "Visszamosolyogtok", ha szimpatikus az illető, vagy azonnal megy a levesbe?

2018. márc. 12. 10:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok az a nő, aki még egy sziára csak-csak reagál (egy másik sziával, jelezve, hogy látta és tudomásul vette)... De mikor már valaki addig süllyed, hogy egy qrva szót nem képes írni, csak mosolyog... Miért figyeljek rá, ha más meg megtisztel egy aranyos üzenettel? :) Meg minek foglalkozzak vele, ha más a profilom tartalmából táplálkozva ír nekem valami olyat, amivel lehet mit kezdeni?


Ha csak ő lenne egyedül, sem biztos, hogy válaszolnék neki, nem vagyok ennyire szociális.

2018. márc. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

#8

Lehet normális üzenetet írni, de minek? Arra sem válaszolnak. Azt mondom, 5-ből 1 ha válaszolna, az egy jó arány lenne. De nem, 50-ből ha jön 1 db válasz. Ez a statisztikám. Nem éri meg a fáradságot.

Ha küldök egy mosolyt, az kb. ugyanazt jelenti, mintha azt írtam volna, hogy helló, szia, mizu, szimpi vagy, szép a hajad, aranyos a kutyád, teccő geccó, gyüssz topogni?


Én pedig azt kérdem, miért nem lehet arra a nyomorult mosolyra "visszamosolyogni", ha szimpatikus vagyok esetleg az adatlapom alapján? Sokkal hatékonyabb volna. Hatékonyság. Ez a kulcsszó. Ezt nem tudják a nők feldolgozni?

2018. márc. 12. 23:03
 13/16 anonim ***** válasza:
#12 Azért mert az elején még érdekes ez, de aztán rohadtul megunják. Kit érdekel a statisztikád? Nekem az a statisztákám, hogyha válaszolok is az ilyen odahányt üzenetekre, akkor sem kerekedik ki belõle semmi értelmes beszélgetés, ezért untam meg. Én nem tapasztaltam ilyet, amit te írsz.... “visszamosolyogtam”, mégsem kaptam tartalmas üzenetet ezekután. Tehát én nem tudom mirõl beszélsz:)))) Néha ritkábban kapok egy épkézláb üzenetet is, arra mindig válaszolni szoktam.
2018. márc. 13. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
82%
Én vissza szoktam mosolyogni, ha tetszik az illető.
2018. márc. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Egy retek az összes ilyen oldal. Írsz egy udvarias szöveget és legtöbbször kb már le is szóltak. Nem ismerkedtem még eddig, mert 23 vagyok, most már szükségét érezném, de annyira felszínes az emberek többsége...

Sportolok, ápoltság, normális kommunikáció megvan.

Bulizni nem járok mondjuk, mert utálom az alkoholt, dolgozok és így már átgondolom mire pattintok el 5-10 ezret pld. Bár egyáltalán nem vagyok spúr, de azért mérlegelek...

2018. aug. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Én vagyok az a nő, aki még egy sziára csak-csak reagál (egy másik sziával, jelezve, hogy látta és tudomásul vette)... De mikor már valaki addig süllyed, hogy egy qrva szót nem képes írni, csak mosolyog... "


Hát komolyan mondom, most már a hajam leteszem!!!

Kedves #11-es! Korábban írtam is, hogy PONTOSAN AZT CSINALOM, AMIT TE JÓ PÉLDAKÉNT HOZTÁL FEL...!!!

Megírok egy üzenetet, egy, esetenként ket óra alatt (annyit beleteszek, hogy ne legyen túl rövid, túl hosszú, túl sablonos, túl furcsa, ne ijesszem el a lányt, de azert felhívjam magamra a figyelmet, stb...), erre SEMMI VÁLASZ...

Nembaj, tovabb kell lépni, próbálkozzunk a következővel...

Ugyanaz a ráfordítás, ugyanaz az eredmény...

Majd megint...

Majd megint...

Kb 50-szer...


Istenkém, ha ezeket a total 0 (zéró, nyista, nuku, semmi) eredményű órakat valamilyen kereső tevékenységre fordítottam volna, mar milliomos lennék... Vagy ha inkabb nyelvtanulásra fordítottam volna, akkor most beszelnék +1 nyelven...

Nembaj, szerencsére egy ideje már nem idegesítem magam már ezzel, már kezdem elfogadni, hogy teljesen egyedül fogok megdögleni, majd en leszek a "fura" aggszűz nagybácsi...

Az online társkereses úgy ahogy van egy nagy rakás sz*r, max a részvényeseknek termel nemi profitot...

Az offline meg (már) nem megy nekem, ezert lett volna jó, ha az online-ban meg bízhatnék, dehát... ez van, sz*r az élet...

2018. aug. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!