Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Elittárs nevű kiváló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Elittárs nevű kiváló társkereső oldalon mosoly küldésére reagáltok?

Figyelt kérdés
Van értelme mosolyt küldeni, vagy inkább rögtön üzenetet? "Visszamosolyogtok", ha szimpatikus az illető, vagy azonnal megy a levesbe?

2018. márc. 12. 10:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Kb.ugyanzt lehet reagálni egy mosolyküldésre,mint egy "Szia", "Szia,hogy vagy?", típusú üzenetre - semmit. Minek mosolygojak vissza,én nem vagyok süket-néma,ha közölni akarok valamit akkor beszélek. Meg aki csak ennyit tud "mondani", aki nem tud egy normális üzenetet írni azzal mit kezdjek?
2018. márc. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%
Próbáld ki élõben is, biztos nagyon tartalmas beszélgetés fog kisülni belõle, höhö
2018. márc. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
35%

Hát tényleg """kiváló""" "társkereső" oldal az elittárs, a totál értelmetlen 'mosoly küldése' funkciójával együtt...

:(

31/F

2018. márc. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Ha valakivel màr hetek vagy hónapok óta levelezel(vagyis ÜZENETEKET váltotok, nem sziákát meg morzejeleket),akkor nyílván nem értelmetelen a mosoly küldés. Az az értelmetlen, aki azt hiszi csak azt kell elküldeni egy vadidegennek és hasra is esik tőle 😓
2018. márc. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

Csak azt ne mondd, hogy (ferfikent) volt már (bármilyen) sikered (hosszabb vagy akármilyen kapcsolatod) az elittárs (vagy hasonló 'inkabbnemminősítem') oldalon, mert (bar en is hosszú hosszú évek óta fent vagyok pár ilyenen) nem hiszem el!

Kezdem osztani azoknak a veleményet, akik szerint interneten NEM lehet ismerkedni, mert én egyszerűen ezt tapasztalom.

2018. márc. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%

5-ös

12 éve váltam el, azóta ismerkedek a Badoo-n. Regisztrálok, max 2 hónapig vagyok fent, ennyi idő alatt összejön a kapcsolat kb 4-5 randi után. Soha nem fizettem semmiért az oldalon.

1-3 hónapnál tovább sose voltam szingli.

Sajnos 1-2 év után kimenekülök a kapcsolatből, a totális elköteleződés nem megy, ha kezd összeköltözés szagú lenni a dolog akkor hátrálok.

A mostani páromat is ott ismertem meg, 2 éve tart és remélem ez már végleges lesz.

2018. márc. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Hát ennek nagyon örülök, kedves hölgyeim. Tehát nem úgy működik a dolog, mint a tinderen a lájk. Pedig csak vissza kéne "mosolyogni", hogy utána írjak egy normálisabb üzenetet is...


Mert ugye mire föl várja el valaki, hogy én időt szánjak egy egyedi (mert ugye a sablon sem jó) üzenet megfogalmazására, ha arra 98%-ban úgysem jön válasz. Hülye lennék az időmet ilyenre pocsékolni.


Bezzeg fordítva, ha én kapok mosolyt és szimpatikus az illető, akkor visszaírok. Persze a nagytiszteletű hölgyek agya nem így működik... Semmi logika, csak a berögzült nemi szerepek.


Be kell lássam, a társkeresőkön tényleg csupa selejt ember van fent (sajnos magamat is ide értve).

2018. márc. 12. 15:41
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Előtte miért nrm lehet normális üzenetet írni? Senki nem fog visszamosolyogni,nincs miért.
2018. márc. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Látod kérdező, én szinte ugyanezt csinálom (hosszú évek óta) több társkereső portálon is. Pedig néhányhavonta átírom, frissítem a profilomat, fényképemet, hátha jobb lesz, majd szétküldök több tucat féloldalas, nemsablonos üzenetet (jópár délután ráment már ezeknek a megfogalmazásába). Átlag egy-kétszáz levelenként jön egy -kettő válasz... Aztán persze ezekből se lesz személyes találka...

Badoo-t is próbáltam, amellett, hogy spammel, dobálja az értesítéseket (x nő a közeledben csevegni szeretne veled), szintén semmire se jó...

2018. márc. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9%
Most megint föltettem a Badoot, adok neki még pár hét-hónap esélyt, de ha "nem jön be" akkor végeztem, vegeztem a badooval, a tinderrel, az elitárssal, a randivonallal, a páratlannal meg a többi szarral es az egész rohadt elcseszett életemmel (nem nekem találták ki ezt az élet nevű dolgot...
2018. márc. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!