Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyeseknek senki nem tanította...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyeseknek senki nem tanította meg, hogy NEM ÍGY kell csajozni?

Figyelt kérdés
Azokról beszélek, akik privátban képet küldenek a farkukról, meg elkezdik mesélni, hogy ők mennyire kanosak. Komolyan, ők mire számítanak? Hogy egyből megyek és ráülök a farkukra? Nem értem. A polgárpukkasztás lenne a cél? Esetleg 12 éves kisfiúk trollkodnak ilyen módon?
2018. márc. 3. 15:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
71%

Ezt a lompost nézzétek!

[link]

2018. márc. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
5%
Mivel vagyok én előrébb, amikor korrekt módon akartam nem rég itt közel kerülni egy nő szívéhez? Semmivel. 🤗 Ettől még persze én is elítélem az ilyen nyomikat.
2018. márc. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Diavolino44 ***** válasza:

Szerintem is eppen verik, s kozben kuldozgetnek ki uzeneteket, de szemelyesen meg el se mernenek jonni pl egy talalkozora.

Anonim, senki nem tudja meg, hogy kicsoda. Zero a lebukas veszelye.


De amugy foleg a szexualitas kategotiaban az itteni nem tul magas IQ-t meg osszd el kettovel. A “18 cm a farkam meg sem talalok senkit, lanyok?” Jelleguekre gondolok.

De ime ami mogotte van:

Eloben nem mer probalkozni, utan fent volt mar tarskereson, nulla sikerrel, s most jon ide mert itt meg kepet se kell feltenni.

Az a “strategia” mogotte, hogy o szivesen latna teged mesztelenul, igy ugy gondolja, hogy ennek a forditottja is igaz. Te is fel fogsz izgulni egy farok latvanyara. A problema ott van, hogy sokan megrekednek ezen a szinten. Ha ritka dolog lenne egy kep egy random farokrol, meg mukodhetne is nagy ritkan, mert ujdonsag varazsa. De mivel boldog-boldogtalan kuldi, igy inkabb idegesito egy nonek, mintsem vonzzo.

2018. márc. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
92%

A másik amiket szeretek-

- sok pénzem van /woow, csörgesd a malacperselyt ezazzz/

- most hagytak el, vigasztalódásra vágyom /én egy kávéra.../

- egy szia után már találkozzunk

Amúgy a farkas képekre ha jó hangulatom van visszaküldök egy jobb farkas képet. Általában nem írnak többet.

2018. márc. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy a farkas képekre ha jó hangulatom van visszaküldök egy jobb farkas képet. Általában nem írnak többet."


Ez mekkora. :DDDDDD

Persze, hogy nem írnak, sokkot kaptak! :D

2018. márc. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én miért nem kapok ilyen fotókat?
2018. márc. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hát szerintem csak kiröhögnek, hogy a 11 centis farkadról készült képpel bombázod őket!
2018. márc. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!