Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyeseknek senki nem tanította...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyeseknek senki nem tanította meg, hogy NEM ÍGY kell csajozni?

Figyelt kérdés
Azokról beszélek, akik privátban képet küldenek a farkukról, meg elkezdik mesélni, hogy ők mennyire kanosak. Komolyan, ők mire számítanak? Hogy egyből megyek és ráülök a farkukra? Nem értem. A polgárpukkasztás lenne a cél? Esetleg 12 éves kisfiúk trollkodnak ilyen módon?
2018. márc. 3. 15:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
A farokfotók rejtélye...
2018. márc. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Nem akarnak ezek csajozni, arra verik, hogy elképzelik, hogy rábámulsz a farkukra.
2018. márc. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak erre élveznek, hogy mások látják őket. Mint amikor egyesek meg arra élveznek, hogy "lebuknak" szex közben és ezért csinálja nyilvános helyen...

32N

2018. márc. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
59%
chatroulette-n is láthatsz farkat
2018. márc. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%
Sosem csináltam még ilyet, de szerinted ki tanította volna meg? A mai férfiak túlnyomó része apa nélkül nő fel.
2018. márc. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%

Nem ismerkedni akarnak,csak szexelni :D és az a baj,hogy erre sok nő vevő. Azért csinálják.


Unokatesóm (fiú) regisztrált egy társkeresőre és sok nőtől kapott puncis,cicis,segges fotót. Persze uncsitesóm erre nem vevő,mert ő is komoly kapcsolatot keres. De úgy tűnik ez a nagy ismerkedős divat ma már.


Szerintem undorító!


26/N

2018. márc. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
persze,nők közt is akad,de főleg férfiak csinálják ezt,kb a férfiak 90 %-a,mutogassák ezek mindenkinek,lehet a néző 12 éves is
2018. márc. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

"kb a férfiak 90 %-a"

Märmint azoknak a 90%-a, akikkel te ismerkedsz?


"mutogassák ezek mindenkinek"

Ha te ellene vagy, akkor miért akarod, hogy mutogassák? :D

2018. márc. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
15%
jó,sokszor nem kell a lányokat se félteni,nyújtsák a nyelvüket a szatírnak mintha kérnék oda a tejet.....
2018. márc. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez érettség kérdése, és nem kor kérdése, nekem ha adoniszi testem lenne "tökéletes" farokkal, akkor sem küldözgetném, mert borzasztóan prosztó dolog. :)


Hiszek a kulturált, egymást lassan-lassan megismerésben. :)

2018. márc. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!