Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják itt sokan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják itt sokan, hogy a férfiak ne bérpapírral menjenek randira, meg ne kössék a nő orrára, hogy mennyit keresnek? Aztán meg ha kiderül, mert a nők kiderítik, hogy a férfi kevesebbet keres, akkor hitelen kihátrálnak a kapcsolatból.

Figyelt kérdés
Ezért titkolom a bérem mindig. Nem vagyok minimálbéres, de nem is tehetős.
2018. márc. 1. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Mi a kérdés?
2018. márc. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Gál Zoé ***** válasza:
83%
Igazad van, kérdező. Nem érdemes titkolózni. Játssz nyílt lapokkal és írd ki társkeresőre is a fizetésed!
2018. márc. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Ez olyan, mint a női mell. Látsszon, hogy van ott, amennyi kell, de szánalmas ribi módjára nem kell más arcába nyomni, sem lefáslizni őket, hogy véletlenül se higyjenek nőnek.


Nem értem, emberek miért nem tudnak ízlésesek és "emberiek" lenni? A legtöbb embernek ez evidens, hogy hogy zajlik, ahogy az is, hogy ki az abszurd és szánalmas... Nektek miért kell szociálisan kínosnak lenni?

2018. márc. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

"Ez olyan, mint a női mell. Látsszon, hogy van ott, amennyi kell, de szánalmas ribi módjára nem kell más arcába nyomni, sem lefáslizni őket, hogy véletlenül se higyjenek nőnek. "


Érdekes hasonlat. Hogyan működik akkor a fizetés- push up? :)

2018. márc. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

#4

Replikákkal meg ezer éves roncs BMW-vel. Meg kamukulcstartóval. Utóbbihoz volt szerencsém randin, meg is jegyeztem, hogy nem igaz hogy egy ilyen nagy cég ennyire igénytelenül fröccsentett szarokat gyárt.

2018. márc. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
Ja meg a szülők pénzének villogtatásával.
2018. márc. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#5: köszönöm, nem rossz!
2018. márc. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem kell, hogy pontos összeget mondjanak, de azt tudni akarom a másik félről, hogy el tudja-e tartani magát önállóan, mivel én el tudom tartani magam önállóan, de nem fogok eltartani egy felnőtt férfit. És azt is szeretném tudni, hogy szereti-e a munkáját, elvan-e vele, vagy állandóan nyavalyog miatta, mert a munka miatti nyavalygást idegesítő folyamatosan hallgatni. Ha nekem annyira rossz volt egy munkahely, hogy utáltam bejárni, akkor váltottam, de nem bosszantottam másokat nyafogással.
2018. márc. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!