Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka (tudom, férfiból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka (tudom, férfiból még több ilyen van), hogy szinte alig van olyan 30-as férfi, akinek már több kapcsolata volt, és még ne csalta volna meg nő? Miért teszik ezt sokan?

Figyelt kérdés
Nagyon sok 30-as férfi ismerősöm van és a többség már számolt be olyanról, hogy őt átverte, megcsalta (sőt, sokszor baráttal) egy nő.
2017. febr. 1. 16:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%

Mert a nők messze nem olyan hűségesek, mint ahogy állítják.

Ha engem kérdezel, szerintem több nő lép félre, mint férfi, csak a nők jobban titkolják.

2017. febr. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból tudom megerősíteni: a nők többet csalnak ... csak ügyesebben csinálják ;-)
2017. febr. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Túl sok erős impulzus ér egy valamire való, már picit is átlagos külsejű nőt, aki egy kicsit is ad magára. Vagyis lépten nyomon bókokba botlik, próbálkozó pasikba. Volt párom egy átlagos közgazdász a Boschban, külsejére nézve is egy 10 per 5-ös. Nekem persze nagyon bejött. De naponta az ottani idegen munkásoktól a facebook oldalára 6-8 új üzenetet kap (79-et mutatott meg kapcsolatunk elején, amit el sem olvasott), köztük van 1-2 jobb pasi is, aki még jó bérért is dolgozik ott. Nem nehéz kitalálni, hogy a nagy számok törvénye alapján 1 hónap alatt is legalább 100 férfi próbálkozik nála. Ebből pedig minimum 1 jobb, mint az adott párja. Ez már elég váltóok...
2017. febr. 1. 17:01
 4/12 anonim ***** válasza:
Gondold már át, a nőket egyfolytában ostromolják, ha van barátjuk ha nincs. Persze hogy néha engednek a csábításnak. A leghűségesebb is oda dobja magát ha hónapokig fűzné egy számára abszolút nyerő férfi (főleg ha rengeteg pénzt kínál, főleg ha tudja a nő, hogy nem derül ki) Ne legyünk álszentek, egyszer élünk.
2017. febr. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Persze, ez így van, mindenki tudja. Az itteni nők 99,9%-a akkor mi a fenéért állítja mindig, hogy annyira tökéletesek, meg a párjuk is annyira tökéletes, hogy soha nem válnak majd el, soha nem lesz megcsalás? Mert 5 éve nézek fel néha néha ide a fórumra, de ha nem 1000 ilyen nőt hallottam már itt, akik istenítik a férjüket, meg ők más férfira soha, akkor egyet sem.
2017. febr. 1. 17:09
 6/12 A kérdező kommentje:
Engem megcsalt ott a Boschban az osztályvezető helyettessel (vagy 3 szor annyit keres, mint én), sportos, mérnök pasival. 1 hónappal a szakítás után mondta, hogy már akkor vele volt, mikor velem még járt. Fura volt, hogy mindig mennie kellett konferenciákra, gondolom azok jó része ágyjelenettel végződött.
2017. febr. 1. 17:11
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom régen mennyire voltak hűségesek a nők, de ma már a nagytöbbség egyáltalán nem az, legalábbis ha szétnézek a környezetemben, akkor ezt látom.

Tény, hogy több a lehetőség is, mert megy a Facebook, jön az email, ott vannak a társkeresők, a kivehető búvóhelyek meg a többi.

Másrészt egy idő után unalmas a férfi is, évek alatt megkopik a dolog.

Aztán jön egy bika és visz mindent :D

2017. febr. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mert talán nem kapják meg azt amire vágynak, vagy unatkoznak. Sajnálatos dolog ez egyébként, ez megy ebben a nagyon szabad világban ahol az értékek elenyésznek, illetve az, hogy ha elkötelezem (nem feltétlen házasság) valaki mellé magam, azt nem tartom meg. Én egy olyan személy vagyok aki sosem csalta és nem is csalná meg párját. Ez életfelfogás kérdése is.

N

2017. febr. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#1: nem a nők titkolják, hanem a férfiak, mert nekik az szégyen, ha egy nő másfelé kacsintgat. A nők viszont világgá kürtölik, ha a "szemét pasim" megcsalja őket. Ez az oka a látszatbeli különbségnek.
2017. febr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#8:

Nincs olyan az esetetekben, hogy életfelfogás és majd aszerint éled az életed :-P Benneteket a hormonrendszeretek irányít, majd a te életedbe is betoppan valaki egyszer, aki beindítja a hormonjaid és onnantól nem fog számítani semmilyen addigi "életfelfogás". Az, hogy ez még nem történt meg és még nem csaltál egy dolog, de ami nem volt az még lehet :-P

2017. febr. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!