Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A visszafogott kedves csendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A visszafogott kedves csendes jó lelkű pasik valóban nagyon kevesen vannak?

Figyelt kérdés
Ilyen pasira vágyok de azt vettem észre ebből nagyon kevés van, mert a legtöbb csak mondja magának de valójában idegbeteg, frusztrált, tapadós, ha egy napig nem írok hisztizik stb.
2018. febr. 23. 18:54
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
WOW utolsó neked aztán jól összetörte egy macsó srác a szívecskédet, de ezt ne másokon vezessed le, köszönjük!
2018. febr. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
48%

#21 férfi vagyok (#20), nem nyert.


Megfogalmazom röviden (szándékosan nagyon lesarkítva):


- aki valóban kedves és csendes az nem így reklámozza és adja el be magát


- aki így reklámozza és adja el magát az valójában nagyon rossz természetű.


Ezt kb MINDENKI így is TAPASZTALJA - kivéve a magukat "rendes-csendes-kedves-jófiúknak" tartó idegbetegek, akik pl itt is fröcsögnek "macsókról" meg a "nem szeretik a kedves srácokat a lányok" elméletekről meg "keresd a "barátzónádban-okról" és "a nagy pofájú bunkókat szeretik", stb.


És itt a gyakorin is szembeötlő, hogy ez a típus kötekedik a legtöbbet, hibáztatja a nagy pofájú bunkó férfiakat és a felszínes nőket akiknek erre buknak. Miközben az összes hozzászóláyuk csak negatív, beszólogató, fröcsögő, irigy vergődés. Ezt a pár személyt a atílusáról és a % pontjukról jól fel lehet ismerni.


Magadra ismertél esetleg? Csak azért kérdezem, mert te személyeskedtél.

2018. febr. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Mem :), sokkal inkább rád ismertem a leírásod alapján :)
2018. febr. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

#20, #22: Miért, hogy mutassa be magát egy kedves, jólelkű srác? Sziasztok lányok, Lajos vagyok, bunkó és flegma? Ne vicceljünk már. Kb. mintha azt mondanád, hogyha nyíltan megmondom magamról ismerkedéskor, hogy bunkó vagyok, akkor tuti, hogy nem vagyok bunkó.

Ha valaki tisztában van a tulajdonságaival, attól még nem lesz teljesen más, mint amit tud magáról. Ha valaki a környezetétől ezeket a jelzőket kapja, akkor az akaratlanul is a fejében ragad.


Igazából, amilyen "tényeket" leírtál, az alapján fogalmad sincs arról, amiről beszélsz. Minden kedves és jólelkű ismerősöd kapcsolatban van? Hát persze. Azok, akiket TE észreveszel. Az én környezetemben miért szűz minden második ilyen srác? Rejtély...

Az is vicces, hogy kijelented szép NAAAGY betűkkel, hogy mindenki azt tapasztalja, amit te. Hmm. Bunkó srácként jelentkezem, hogy én tök mást látok a környezetemben. Az egyik legjobb lelkű haverom, aki egy csomószor beszól, hogy bánok néhány lánnyal, soha nem kellett egy nőnek sem. Miért? Ismét rejtély...

Azon meg lépjünk már túl, ha valaki mást ír, mint amit egyesek elképzelnek a tündérmese kaliberű világukban, az fröcsög. Nem, más véleménye nem lesz automatikusan fröcsögés, mert egyeseknek kényelmetlen. Fel kéne nőni.

A jellemzésed alapján, ahogy másokról fröcsögtél, rád is ugyanúgy illenek a jelzők, mint azokra, akikről beszéltél. Most akkor mi van?

2018. febr. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!