Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban ennyire utálják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ennyire utálják a férfiak a kedves, csendes lányokat?

Figyelt kérdés

Valóban a férfiak ki nem állják az inkább csendesebb, de közvetlen, álmodozó, mosolygós, kislányos lányokat?

Azokat, akik kávézókban/parkban/metrón olvasni szoktak, kreatív hobbijaik vannak (zene, rajzolás, festészet...), és pozitívan látják a világot?

Ha külsőre átlag feletti nőkről van szó, csak ilyen a jellemük.


Mi baj velük?


2015. szept. 16. 15:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom, honnan veszed, hogy utálják őket.
2015. szept. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten az ilyen lányokat kedvelem, sőt csak az ilyen lányok az esetem.
2015. szept. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem, honnan vetted, hogy utáljuk?

Amúgy én most pont egy ilyen lányba vagyok szerelmes.

2015. szept. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

a könyvekben amiket olvasnak lehet ez van, de a valóságban nem...ki kéne bújni a könyvekből és látni a valóságot is...nem csak azt, hogy senkinek nem kell egy lány, de a könyv főhőse az egyetlen aki észreveszi aki hisz benne aki látja a szépségét...és végül összejönnek...


22F

2015. szept. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
26%

Attól függ mit értesz Te férfi alatt,mert van sejtésem milyen tulajdonságokkal rendelkezőket(Jóképű,izmos).

Azonban ha észreveszed a hasonló tulajdonsággal rendelkező férfiakat,nem csak a jóképű,izmosakat,akkor talán lenne is esélyed.

Szóval semmi baj az ilyen lányokkal,én nagyon bírnám őket,csak szóba sem állnak velem...

Sőt általában az ilyen lányokat is keresném magamnak,csak mint említettem,esélyt sem adnak semmire az ilyen lányok... :/

24/F

2015. szept. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Mi köze a külsőnek a személyiséghez, utolsó? Aki jóképű, az már nem lehet érzelmesebb?

Én is nagy mellű szőke vagyok, mégsem plázapits. Akkor hogy is van ez?

2015. szept. 16. 15:16
 7/20 anonim ***** válasza:
én csak ilyen csajokra tudok gondolni és boldog lennék ha ilyesmi barátnőm lehetne. Ha te ilyen vagy akkor a tiszteletem a tiéd.
2015. szept. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Blade Bone ***** válasza:
Szerintem semmi baj az ilyen lányokkal, én pl a kicsit gyerekesebb, nevetni szeretőbb csajokkal alapból is sokkal jobban kijövök. :) Ha adhatok egy tanácsot, ne féljetek mindenkitől, sokan vagyunk akik nem csak szexre mennek.
2015. szept. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
35%

A csendes, közvetlen, álmodozó, parkban olvasó és kreatív hobbival bíró pozitív világnézetű srácok odavannak értük. Te valószínűleg nem az ő köreikben keresgélsz. Nincsen velük semmi baj egyébként.

És fájdalom, de ennek a külsőhöz is van köze egyébként...

2015. szept. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nekem pont az ilyen lányok jönnek be a legjobban, érdekesek, és izgalmasak, kihívást jelenet udvarolni nekik, kicsit titokzatosak, nem könnyű megfejteni őket.

Amúgy sztem arról van szó, hogy a csendesebb lányokat sokan nem merik megszólítani, vagy nincs türelmük meghódítani őket, nem tudják miről maradnak le.

2015. szept. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!