Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban ennyire utálják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ennyire utálják a férfiak a kedves, csendes lányokat?

Figyelt kérdés

Valóban a férfiak ki nem állják az inkább csendesebb, de közvetlen, álmodozó, mosolygós, kislányos lányokat?

Azokat, akik kávézókban/parkban/metrón olvasni szoktak, kreatív hobbijaik vannak (zene, rajzolás, festészet...), és pozitívan látják a világot?

Ha külsőre átlag feletti nőkről van szó, csak ilyen a jellemük.


Mi baj velük?


2015. szept. 16. 15:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
32%
Kérdező, ha jó csaj vagy, akkor kb. tökmindegy, h szeretsz-e olvasni meg kreatívhobbizni, lesz pasid. Ha meg nem vagy jó nő, akkor is lesz, csak később és kevesebb pasiból válogathatsz.
2015. szept. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

Nálunk szokni leni ilen cájszik, mi országuk szeretni őket, it leni ez mentálitász. Hádzsime. Ásztán utáná mindenfile perverz dolgot cinálni velük cúna öleg száké-ivó üzletembel bácik.


Hádzsime, hárákiri, kamikázé.

2015. szept. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
én nem szeretem ha valaki álomvilágban él, szóval ez a része zavarna. kislányos lányok sem jönnek be különösebben. de szó sincs róla, hogy utálnám őket. nem az én világom, ennyi.
2015. szept. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Dehogy utálják!


Jó, lehet, hogy van aki igen, de a férfiak nagy része nem.


Amúgy a lányok utálják a kedves, csendes férfiakat?

2015. szept. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Mondjuk az fontos, hogy miről szokott álmodozni? Nekem nem lenne mindegy, ha ilyen lánnyal ismerkednék.
2015. szept. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy az olvasással és a festészettel van problémájuk.

Az álmodozással és a kislányos viselkedéssel már inkább.

L21

2015. szept. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
60%
Én eléggé utálom őket, legszívesebben kibelezném és felgyújtanám az összeset a gec*be!!!
2015. szept. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Miért utálnám őket? Nekem az ilyenek a kedvenceim, de persze csak akkor, ha kezdetben ilyen félénk csak, mikr már jobban megismer engem, beindul a szófosása. :P
2015. szept. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
A kislanyos almodozo lanyokbol nem nezem ki, hogy tovig melytorkozik illetVe poposzexel egy 25 cm-es himtaggal.
2015. szept. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nem utálják, sőt!!!


De ezt szerintem már kiszűrted a válaszokból.

Amúgy honnan jött ez a kérdés?

2015. szept. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!