Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A visszafogott kedves csendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A visszafogott kedves csendes jó lelkű pasik valóban nagyon kevesen vannak?

Figyelt kérdés
Ilyen pasira vágyok de azt vettem észre ebből nagyon kevés van, mert a legtöbb csak mondja magának de valójában idegbeteg, frusztrált, tapadós, ha egy napig nem írok hisztizik stb.
2018. febr. 23. 18:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
46%

nekem elég ha heti egyszer írsz..


be ne vedd :)


csizminek: hadd=hagy=hagyd!

2018. febr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
52%

A nők rossz fiúkat akarnak, akik bunkóznak velük, semmibe nézik őket, megalázzák, stb. Mert ugye ,,izgalmas", meg kihívás. Azután meg sírnak, hogy ,,nincs egy normális pasi se". Jó, tisztelet a kivételnek! :) Ez csak 1 vélemény.


30f

2018. febr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
90%

Kb. hetente jön egy ilyen kérdés és az égvilágon semmi értelme rá válaszolni. Amikor leírják az érintett pasik vagy bárki más, hogy egy csomó ilyen férfi van és nézz körül a barátzónában, akkor mindig ugyanaz a vége: A kérdező mantrázza, hogy nincs sok ilyen férfi, a barátzónájában sem.


Én meg asszem' lassan alapítok egy "kedves pasi kereső vállalkozást", aminek keretében kedves pasikat keresek a nőknek és pár hónap múlva már milliomos is leszek.

2018. febr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos nagyon jellemzővé vált erre az oldalra, hogy senkit nem sértő, normális és őszinte válaszokat pontoznak le csak azért, mert egyesek képtelenek elfogadni az igazságot (vagy legalább elgondolkodni azon, hogy másfajta nézőpont is ugyanúgy jogos lehet, mint az ő elképzeléseik).
2018. febr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

"Én meg asszem' lassan alapítok egy "kedves pasi kereső vállalkozást", aminek keretében kedves pasikat keresek a nőknek és pár hónap múlva már milliomos is leszek."


És szerinted hajlandóak lennének fizetni a szolgáltatásodért? Vagy inkább mantráznának tovább, ingyen?

2018. febr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
77%
#15: Jogos, szerintem is inkább mantráznának :/ Kedvencem az oldalon az, amikor kiírja valaki, hogy nem tudja, hol ismerkedjen, pedig ő nagyon szeretne és mindent megtesz... Aztán hozzáteszi, hogy ne írjon senki rá, mert itt nem akar ismerkedni.
2018. febr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
A barátzónák sz*arásig tele vannak velük.
2018. febr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
79%
#16: Sokan vannak, akik folyamatosan sajnáltatják magukat, de amikor felvetődnek a lehetőségek, hogy hol ismerkedjenek (neten, rendezvényeken, tömegközlekedési eszközökön, parkban, szórakozóhelyen), akkor mindig van valamilyen kifogásuk, hogy hol miért nem. Másrészt én úgy gondolom, hogy ha a mai világban egy nő nem szürkül bele a tömegbe, nem ronda, nem beszari, nem húzódik vissza a négy fal közé, és él az adottságaival és a lehetőségeivel, akkor kizárt, hogy ne ismerjen meg legalább néhány normális fickót, aki ráadásul még csak nem is akarja őket kihasználni. Ha egy nő a mai világban azt állítja, hogy egyetlen normális csávót sem ismer, akkor valamit nagyon rosszul csinál.
2018. febr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%
Az evolúció idővel kiszűri az életképtelen egyedeket szóval igen, kevesen vannak.
2018. febr. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
48%

Vannak persze. Van néhány ilyen ismerősöm, ők pár kapcsolatban vannak.


Teljesen igazad van kedves kérdező, hogy aki így állítja be magát azokkal nagyon komoly gondok vannak.


A fentebb leírt ismerősök egyike sem jellemezte így soha magát, ahogy azt sem hallottam soha tőlük, hogy az ilyen férfiak nem kellenek a nőknek. Érintőlegesen sem került szóba.


Tapasztalat alapján, akik így állítják be magukat, hogy ők "kedves-rendes-jó lelkű-csendes srácok azok kivétel nélkül (!!!) frusztráltak, idegbetegek, irigyek, önzőek, gyűlölködőek. Visszautasítás után rögtön meg is mutatják az arcukat.


Azt is meg kellene érteni, hogy a kedvesség az nem papucsságot és ráakaszkodást jelent, a visszahúzódó pedig nem kommunikációra való képtelenséget, stb.


A fenti ismerősökkel ugyanott találkoztam, ahol mindenki más is: islolában, egyetemen, edzéseken, munkahelyen, bulikban.


Egyszerűen csak legyél nyitott és ismerkedj. Beszélgetések során észre fogod venni, ha ilyen típus. Viszint elképzelhető, hogy nem ő fog megszólítani, hanem te kezdeményezed a beszélgetést, mert félénk. De ez sem feltétlen igaz, mert ahogy írtam ezek a tulajdonságok nem az életképtelenség szinonímái.

Sok sikert :)

2018. febr. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!