Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A visszafogott kedves csendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A visszafogott kedves csendes jó lelkű pasik valóban nagyon kevesen vannak?

Figyelt kérdés
Ilyen pasira vágyok de azt vettem észre ebből nagyon kevés van, mert a legtöbb csak mondja magának de valójában idegbeteg, frusztrált, tapadós, ha egy napig nem írok hisztizik stb.
2018. febr. 23. 18:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
39%
Dehogy vágysz ilyen FÉRFIRE...! 🙂
2018. febr. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Hagy döntsem már el.......
2018. febr. 23. 18:57
 3/24 anonim ***** válasza:
34%
Egyáltalán nincsenek jólelkú pasik. Mi mind ösztönlények vagyunk, akik igazából csak a sört és a focit szeretjük. Sajnos egyedül kell leélned az életed.
2018. febr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Birom az ilyen kérdéseket. Ezer és egy emberféle létezik, az hogy te mindig ugyan azokat fogod ki, az csak annyit jelent, hogy rosszúl választasz párt.
2018. febr. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
20%
Hadd, két d-vel! 🖖
2018. febr. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
80%
Minden nő barátzónájában van egynéhány. Amúgy a mai világban eleve kevés az olyan ember, aki nem sérült valamilyen szinten (nemtől függetlenül), a nők nagy részéről is le lehetne szedni a keresztvizet. Az más kérdés, hogy ki kit tekint pl. tapadósnak vagy hisztisnek, nem biztos, hogy pl. mindenki hisztis, aki szeretne gyakrabban váltani veled néhány szót, és ennek hangot is ad. Jó, nyilván nem tudom, ki milyen formában adja ezt a tudtodra, de vannak, akik nem problémáznak. Másrészt meg sokszor pont a csendes, jószívű srácokat dobják el a nők (tisztelet a kivételnek), és jön a "legyünk barátok" szöveg, vagy még az sem, időnként meg kihasználják azt, hogy lenne, aki odafigyel rájuk. Érdekes módon én még nem nagyon tapasztaltam az előnyeit annak, hogy érdeklődő voltam, próbáltam figyelni a másikra, nem bunkóztam, segítettem, ha tudtam, mert vagy meg sem akartak igazán ismerni, vagy kijelentették, hogy nem tudnak rám "úgy" nézni. Az ismerkedés során is mindig meghagytam a teret a másik számára is, és bár nem követelem meg, hogy a másik minden nap keressen, de azzal sem vagyok teljesen kibékülve, ha valaki 3-4 naponta képtelen megereszteni legalább pár sort. Nem kell kisregény, csak néhány mondat. Szerintem ha valakit igazán érdekel a másik, akkor ennyit meg tud tenni. Nem minden nap, viszont pár naponta igen.
2018. febr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
77%

Van ilyen.

De sokan ezt a típust nem veszik észre....

2018. febr. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem meg eléggé sokan vannak, csak nem veszik észre őket a csajok. Így jártak (mindketten).
2018. febr. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Én kb ilyen vagyok, idegbetegnek egyáltalán nem vagyok nevezhető, sem frusztrál.

Talán annyi hogy ha valakivel (mint barátnő) akkor azért naponta legalább 1-1x jó beszélni. A tapadósság meg annyi hogy nem igazán tolerálom a facebookot, instát meg a többit ha kettesben vagyok valakivel.

2018. febr. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
31%

Visszafogott, csendes, kedves, jó lelkű férfi a párom. De emellé határozott, csipkelődős, nem esik depresszióba ha egy napig nem beszélünk (ugye ez is részese a csendesnek), de lehet vele mélyebb témákról is órákon át beszélni. Nyilván neki is vannak hibái, pl szociálisan esetlen szép szóval, de ez nekem csak tetszik. :D


Szóval ne add fel kérdező, van ilyen. Csak érdemes először csak barátnak lenni vele, hogy meglásd tényleg csak ilyen, vagy igazából egy frusztrált elkeseredett alak. (Szerintem amúgy is érdemes lenne minden kapcsolatot barátsággal kezdeni.)

2018. febr. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!