Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak a férfiak mindenáron valami szutyok nőt összeszedni?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy az ilyen hiéna undormány senkiknél akarnak bevágódni, akik a pénzre meg a kocsira mennek és direkt tálcán kínálják a lehetőséet maguk szarbavételére és kihasználására? Miért az ilyenszutyok nők lettek a társkeresésük célcsoportja, akiket normális ember inkább örül, ha elkerül?
2018. febr. 22. 11:21
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
60%
Kinek nem kellett, miss. Tökély?
2018. febr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
51%
Értem én, hogy rossz tapasztalataid voltak, de ha emiatt általánosítasz és mindenkire kivetíted a hitvány sérelmeidet, azzal csak magadnak ártasz, te buta. Nem mindenki ilyen, sem a nők, sem a férfiak. Nyugodj meg, lélegezz mélyeket, igyál egy finom teát. És ne fórumozz egy darabig.
2018. febr. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Nekem speciel önálló, kiforrott nő kell, aki engem akar, nem azutyok.
2018. febr. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
51%

Azt szedem össze, aki szóba áll velem és nem kapok tőle hányingert. Van autóm. Nem vagyok csóró.


Miről ismerszik meg a szutyok nő? Csinos, Diplomája - állása van, barátja nem csóró, a jól menő csilliomos őt választja helyetted.


Én is őt választanám helyetted.

2018. febr. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
A nok feltekenyek egymasra amiota villag a vilag . Akik a ribikre feltekenyek azok is ribik , csak azert nem ribinek tartani magad mert pl a juliskanak volt eddig 30 pasija neked meg 20 csunya szembe kopes.
2018. febr. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Nem értem, miért hiszitek, hogy nekem bármi bajom lenne a pákereséssel. 6 éve boldog kapcsolatban vagyok, csak az zavar, az elkeserítő, hogy valaki erre akar kapcsolatot építeni és nem értem, mit hisznek az emberek. Az adott srácok látványosan normális kapcsolatot akarnak, nem egy lotyót, akit pénzelni kell, mégis mindig a pénzt villogtatják, meg itt az oldalon is szerencsétlen kocsit akar venni, mert azt hiszi, az megold bármit. A párom is mondta már nekik, hogy hülyeség ezt művelni és maguk ellen dolgoznak, de mindig az a válasz, hogy jaj, de mi kamaszok voltunk, akkor nem számított, aztán "ha már így alakult, biztos az idő miatt ragadtunk le egymás mellett". Annyira szánalmas ez az egész és annyira elkeserítő, hogy falnak beszélek,mert ostoba qrváknak akarnak tetszeni és kifizetni nekik bármit legszívesebben.
2018. febr. 22. 16:27
 27/30 A kérdező kommentje:
Mintha nekem nem lenne diplomám, saját fizum, szép külsőm és saját életem... :D Ennyire nem lehettek betegek.:D Csak azért, mert valakinek a kis lelkecskéjébe gázoltam? Oh.:D
2018. febr. 22. 16:30
 28/30 anonim ***** válasza:
Na az ilyen flegma nagyképű stílus miatt szoktál esténként a párnádba zokogni,mert nincs senkid.
2018. febr. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Komolyan ennyire értetlen itt mindenki? :D Te jó ég...
2018. febr. 22. 22:43
 30/30 anonim ***** válasza:
Próbálkozz a "szutyok nők" megváltoztatásával, hátha ott nagyobb sikered lesz.
2018. febr. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!