Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akarnak mindenáron...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak mindenáron szemétparasztnak beállítani?

Figyelt kérdés

Mióta az eszemet tudom, küzdök a nőkkel. Mindig a legtöbbet nyújtom, kedves vagyok (nem erőltetetten, ha szimpatikus az adott személy, nem kell megjátszanom, magától jön), nincs hátsó szándékom, sosem mentem csak a szexre (pedig megtehettem volna és még talán sikeresebb is lennék, de az nem én volnék). Mégis, mikor ismerkedésre kerül sor, folyamatosan jönnek a pofonok, hogy "biztos te is csak a farkadat akarod belém lógatni", holott nem én vagyok ilyen, hanem ők tapasztaltak azokkal a menőcsávókkal kapcsolatban ilyen, akiket eddig összefújt eléjük a szél. És ez nem kicsit idegesítő.


Miért ennyire előítéletesek velem? Nem vagyok nagyképű és bunkó, nem játékszerként bánok az emberekkel és ezt fordítva is elvárnám. Vannak céljaim, normális értékrendem (ami a mai világban lehet, hogy különcnek tűnhet), mégis megbélyegeznek, csak mert kezdésnek nem nézek ki annyira jól, hogy kapásból elfogultan nyáladzani kezdenek utánam... Megszólalni, magyarázkodni néha már esélye sincs az embernek, mert az arcába vágják a virtuális "ajtót"...


2017. aug. 29. 12:07
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ezt most elsősorban a netes, társkeresős, vagy itteni ismerkedésre értem, de élőben is megkaptam már, csak mert kedvesebb voltam a lánnyal és biztos én is csak így akarok bejutni a bugyiba...
2017. aug. 29. 12:09
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz lelki sérültekkel!
2017. aug. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

'netes, társkeresős, vagy itteni ismerkedés'


Már elkezdtem válaszolni, aztán írtad ezt. Úgyhogy hagyjuk inkább...

2017. aug. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mint ahogyan írtad,csak ilyen tapasztalataik voltak, s hajlamosak általánosítani. Mondván "biztosan ő is ezt akarja,hiszen olyan mint a többi". Nem volt dolguk komolyabb férfival vagy csak nem akarják elhinni,hogy van ilyen is.
2017. aug. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A legrosszabb ***** válasza:
74%
Aki azt feltételezi rólam, hogy kizárólag a pélómat akarnám megmártogatni benne, azt egyszerűen hanyagolni kezdem. Így ugyan megerősödik benne az a feltételezés, hogy igaza volt, viszont az engem már marhára nem tud érdekelni, hogy mit gondol. Eszem ágában sincs olyanoknak bizonygatni, akikben csak a puszta feltételezés is felmerül.
2017. aug. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kepet!
2017. aug. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
retardokkal nem szabad kezdeni. Nők között is sok a hülye...de ezt már tudod :)
2017. aug. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem a megfelelő emberekkel ismerkedsz valószínűleg, meg nem a megfelelő felületen. Vagy nem lehet egyébként, hogy vegyes jelzéseket küldesz, amiket esetleg félreérthetnek?

De amúgy valamilyen szinten érthető, mert sok olyan pasi van, akinek ez a cél. Ez a gondolkodás sajnos nem csak a nők hibája. Bár biztos van elég nagy önbizalomhiány ezeknél a nőknél, úgy vannak vele, hogy komoly, értelmes, sikeres, áhh túl jó hozzám biztos csak szexre kellek neki.

Tanácsot nem tudok adni megmondom őszintén, csak annyit tudok mondani, hogy keresgélj tovább. Meg esetleg hanyagold a társkeresőket.

2017. aug. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%

legtöbb érzelmi és lelki sérült. és úgy kezd el ismerkedni, hogy ezt nem kezelteti, zárja le és persze, hogy talál valakit, akire ráterheli a saját bajait.


szimplán ezekbe szaladtál bele, nem veled van a baj. Nyugi, tudom milyen. Amikor már körbenyalod a padlót és még mindig képtelen elszakadni a rossz élményeitől, szkeptikus vagy paranojás. ilyenkor kell lelépni.


nekem legutóbb olyan volt, hogy nem egyezik valamiről a véleményünk, akkor persze ÉN vagyok a rossz, a debil és egyből koptat.


ne foglalkozz ezekkel. Érdekes, a nők fel vannak értékelve pedig ugyanolyan emberek, mint te vagy én.

2017. aug. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9-es vagyok.


jaaaj a másik elmebeteg dolog..XD

Nem írok kemény 1 napig, mert dolgom van. Vagy, netán nem válaszolok azonnal a vallatós kérdésére. Persze ha nem keresem, őfelsége sosem érdeklődik irántam, mert ugye milyen már ha a nő érdeklődik a pasi után, ő nem k..va. Ő nem keres, én nem vagyok elérhető és mivan? KÉPZELETBEN lenulláz és elfelejt mert a fejedhez váhja "gondoltam hogy nem kellek, mert nem kerestél" érted..GONDOLJA és inkább vergődik, de őő nem ír, hogy "szia, hogy vagy?" ... JÉZUSOM ez beteg XD


És ez nálam kb 90% a így megy:) beszélgetünk, és ha nem keresem Ő nem hajlandó folytatni a beszélgetést és vergődik inkább... Meg kell tanulni röhögni ezen.

2017. aug. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!