Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kéritek fel a lány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéritek fel a lány a klubban táncolni akkor amikor elfogadja és hogyan tettétek amikor nem fogadta el?

Figyelt kérdés

Tudom fura a kérdés de már kiborít, hogy féléve elég gyakran járok klubokba de eddig még nem jött egy tánc sem.

Az ápoltságommal, öltözetemmel, kinézetemmel semmi gond.


2018. febr. 15. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem jött egy tánc sem? Ezt hogy érted? Elküldtek mindig vagy várod, hogy felkérjenek mindhiába?

Nekem úgy dereng ez, hogy kinézek valakit megközelítem, megpróbálok olyan helyzetbe kerülni, hogy lássuk egymást... és ha vevő rám akkor odamegyek, ha nem akkor majd talán valaki más és falcolok.

Disco-ban nem úgy megy ez , mint a bálokban, vagy mondjuk a társas táncos, mint pl salsa klubbokban... hogy konkrétan felkérik a lányokat táncolni. Egyrészt nincs is olyan, hogy két zene között.. Másrészt.. mindenki táncol vagy beszélget valakivel. Ha meg valaki nagyon gubbaszt a sarokban azt jobb elkerülni, mert tuti nem rád kíváncsi.

2018. febr. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Épp az, hogy nem a sarokban, gubbasztok hanem sok lányhoz/nőhöz odamegyek beszélgetni. De mindig félre tolnak vagy elküldenek. Hol szóban hol csak elkezdek táncolni előtte változó, helyzettől zene hangerejétől s típusától függ.

Egyre jobban aktívabb és aktívabb vagyok a parketten. De eredmény semmi.


Leszarom ki mit gondol rólam és jól érezem magam. Csak akkor jönnek a gondok mikor kedvem lenne valakivel táncolni, vagy közeledni valakihez akkor mindig durva lekoptatás a vége. Na jó azért nagy ritkán van egy két rendesebb csaj ha közeledek akkor diszkréten int a fejével, hogy inkább ne, ezt mindig tiszteletben tartom mert emberien és korrekten viselkedik nem csinál az elutasításból is műsort.

2018. febr. 15. 22:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért kéne felkérni? Nem a középkorban vagyunk...
2018. febr. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudsz is táncolni, vagy csak úgy valamit nyomsz, ami jólesik? Salsa klub, vagy diszkó?
2018. febr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem ártana először tisztázni, hogy milyen típusú táncos helyekről beszélünk....
2018. febr. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
diszkò / retro
2018. febr. 16. 14:12
 7/7 A kérdező kommentje:
retro valtozat 60-70-80-90
2018. febr. 16. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!