Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy lány elfogadja ha a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány elfogadja ha a párja gyűlöli saját magát vagy nem kezd kapcsolatot így?

Figyelt kérdés
Így legalább a lánynak nem kell gyűlölnie őt. Egy kedves jószívű srácról van szó. Rólam.
2017. nov. 6. 19:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Nem fogadnám el, éppen elégszer álltam össze beteg alakokkal fiatalabb koromban. Most már egészséges férfira van szükségem.
2017. nov. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
leszel a barátom ? :)
2017. nov. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Agyon ne dicserd magad. Bovebben kifejtened?
2017. nov. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Elsot osztom
2017. nov. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem dicsérem. Tény a jószívűségem. De utálom magam.


# 2 Leszek!

2017. nov. 6. 19:48
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem hiányzik sem a féltékenykedése, sem az állandó "mi van, ha talál jobbat?" komplexusai. Ahogy a pszichiátere sem szeretnék lenni. Alapvetően nem birom a negatív embereket magam körül. Napi szinten lehúzna a hisztijével meg búskomorságával. Beteg lelkű emberrel nem lehet egészséges kapcsolatot kialakítani.
2017. nov. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez sok mindentől függ de valószínűleg nem. Egyrészt aki nem tartja magát szerethetőnek és vonzónak (természetesen a hibáinak a tudatában) az féltékenykedő lesz akár kimondja akár nem hisz nem hiszi el hogy a másik nem akar jobbat nála emellett az ilyen ember nem tud túl lépni az önsajnálaton (legalábbis akikhez szerencsém volt) és újra és újra előkerül a szegény kicsi én szindróma.

Aki utálja magát az sokesetben utálja az életét is ami szintén nem teszi vonzóvá. Nem tudhatom ezek rád mennyire jellemzőek de egy az általam leírtakhoz hasonló pasival soha nem állnék össze mert pillanatok alatt szívja le az ember életkedvét.

2017. nov. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok féltékeny. Mindenki a jobbra törekszik. Ha talál jobbat lelke rajta. Nem halok bele de én akit szeretek tőle nincs nekem jobb.
2017. nov. 6. 19:56
 9/15 anonim ***** válasza:
57%
Aki magát gyűlöli, az nem képes sem szeretet adni, sem azt befogadni. Egyértelműen nem.
2017. nov. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%

"Aki magát gyűlöli, az nem képes sem szeretet adni, sem azt befogadni."


Ez mondjuk ebben a formában nem igaz.

2017. nov. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!