Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy lány elfogadja ha a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány elfogadja ha a párja gyűlöli saját magát vagy nem kezd kapcsolatot így?

Figyelt kérdés
Így legalább a lánynak nem kell gyűlölnie őt. Egy kedves jószívű srácról van szó. Rólam.
2017. nov. 6. 19:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Én tudok szeretni. Nincs igazad kilences.
2017. nov. 6. 20:08
 12/15 anonim ***** válasza:
Én se szívlelem magam (van rá indokom), barátom se szívleli magát, de egymást már annál inkább, mást sokkal könyebb elfogadni a hibákkal mint saját magunkat :) és azért mert vki nyiltan kijelenti h nem szereti magát, nem kell messziről kerülni, mint Chernobylt, attól még jó társaság lehet és barát is, és nem feltétlen azt jelenti, h rád fogja zúdítani minden baját. Aki meg nem "utálja" egy kicsit is önmagát vagy nem talál némi kivetni valót, negatívumot önmagában, az vagy szent, vagy önértékelési problémákkal küzd. De ez az én véleményem, nem kell mindjárt elküldeni a p*csába ;)
2017. nov. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Van, aki elfogadja, de aki gyűlöli magát, az általában betegnek is tartja magát és nem akar kapcsolatot vagy nem képes azt építeni.
2017. nov. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Egyszer jöttem össze ilyennel, soha többé. Állandó komplexusok, lelki terror, féltékenykedés, siránkozás, stb.

Én is voltam padlón, volt öngyilkossági kísérletem, megtettem a világnak azt a szívességet, hogy összeszedtem magam, és utána kezdtem kapcsolatba, így a párom is és én is boldogok vagyunk.

Aki gyűlöli magát, annak nem kapcsolatra van szüksége, hanem segítségre.

2017. nov. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kizárt, mert utána jön az, hogy magadat utálod, de MINDENÉRT engem hibáztatsz és végül én megyek tönkre - keserü tapasztalat és soha többet nem jövök össze beteg férfival.
2017. nov. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!