Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, milyen jelekből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen jelekből látjátok azt, hogy párotoknak valóban fontosak vagytok, a szerelem kölcsönös, s nem csak egy-egy eszköz vagytok számára a saját céljai eléréséhez?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre a válaszokat. 27 L

2016. febr. 11. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
ezt nem látni kell, hanem érezni! Én éreztetem a barátnőmmel!
2016. febr. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Beteg vagyok és lement nekem reggel a gyógyszertárba, utána felrakott egy húslevest főni, mielőtt lelépett dolgozni. Ez csak egy mai példa, de ezer hasonló volt még.
2016. febr. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Érzem a tetteiből (alapból csak az olyan szavaknak hiszek, amiket tettek is alátámasztanak).


Figyelmes (akár csak hétköznapi apróságokban is), törődik velem, ha megígér valamit tartja a szavát, nem próbál rám erőlteni olyat, amit nem szeretnék, nem akar uralkodni felettem, manipulálni, irányítani, érezteti, hogy fontos vagyok neki, ha esetleg meg is bánt néha, akkor sem direkt.. sorolhatnám, de ezt tényleg érezni kell.


27/N

2016. febr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Minden egyes reggel több éve arra kelek hogy ott a kávém az asztalon.

Napi többször felhív csak hogy hallja a hangom és megkérdezze milyen napom.

Ha nagyon fáradt vagyok, beül a kocsiba, egyedül átmegy mamámhoz megnézni jól van-e.

Ha rám néz, elmosolyodik.

Maradéktalanul végigül velem minden Szulejmán részt. :D

Heti többször nekiáll és főz valami könnyű vacsorát, amit szépen fel is tálal.

Még sorolhatnám, de most ennyit írtam. :)

2016. febr. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Én a legutóbbinál onnan tudtam, hogy a barátai hamarabb tudták, hogy ki vagyok és milyen vagyok, minthogy találkoztam volna velük, mert állandóan csak rólam beszélt nekik :D
2016. febr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!