Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valóban igaz ez az állítás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban igaz ez az állítás?

Figyelt kérdés
Minden férfi életében csak egy nő létezik, a többi csupán az árnyéka.

2015. jan. 30. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. jan. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
fiu vagy vagy lány
2015. jan. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
???
2015. jan. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. jan. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez igaz lehet mint nőre mint férfira is .. Az ember életében a legtöbbször egy nagy szerelem van , ez nem jelenti hogy a többi ne lehetne hasonlóan jó ..
2015. jan. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
19/L
2015. jan. 30. 21:19
 7/10 TallandThin Boy ***** válasza:

Nem hinném. Olyan sok ember van, hogy simán passzolhat egy valakihez több ember.


Egyébként szerelmi bánat téma van, vagy mi a helyzet?

2015. jan. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én nőként úgy érzem, minden szakításom után amikor találkoztam valakivel, akivel összeálltam, csak nagyobb volt az összhang és nagyobb, intenzívebb volt maga a szerelem is. szerintem a pasiknál is inkább ez az általános. vagy hát nem tudom. én nem hiszek (nem akarok hinni) ebben az állításban. az ember nem monogám faj, a szó szoros értelmében, nem az van, mint a hattyúknál, hogy életre választasz párt, aztán ha a párod meghal, akkor magányban éled le az életed.... mert nem. szerelmes leszel, elmúlik, ismét szerelembe esel, megint elmúlik... szerintem az ember inkább így működik átlagban.
2015. jan. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát egyelőre én úgy vagyok, hogy mindenki annak a csajnak az árnyéke volt akivel randiztam. Első szerelem volt jól megemelte nálam a lécet az biztos, bár én sem akarok ebben hinni, mert mindenki pótolható. Nem leszek pikk-pakk szerelmes és eddig nem találtam olyat akit szeretni is tudnék.
2015. jan. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezt Coco Shanel mondta egyszer. Felejtsd el de rögtön, mert hülyeség!

A szex és New York is tele volt ilyen hülyeségekkel, az is mind marhaság.

25N

2015. jan. 31. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!