Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valóban igaz ez az állítás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban igaz ez az állítás?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok arról, hogy egy pasinak kell kiszúrnia a nőt(?) Vagyis, ha ő kezd el előbb szemezni. Nagyobb arra az esély, hogy valóban be is jön az illetőnek és nem csak játszik (?)


( egy cikkben olvastam )

köszönöm.


2012. márc. 25. 00:08
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem már ilyen, hogy csajozás nem létezik mert már a lány válogat és igazából mivagyunk a csajok
2012. márc. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én egyetértek ezzel, de azzal is, hogy manapság nincs ilyen. Sajnos.


20/L

2012. márc. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

kedves első válaszadó!

évmilliók óta a lányok válogatnak az állatvilágban is, és csak a kifacsart emberi hozzáállás tette azt, hogy bizonyos korokban megmondták a nőknek, hogy te bizony ehhez és ehhez mész feleségül. nagyon szuper rendszer volt férfiaknak, de alapjáraton azok a házasságok nem igazán voltak boldogok.


és igen, az állatvilágot hozom fel példának, mert mi is egyfajta állatok vagyunk. és az állatok között 95%-ban igenis a nőstény választja ki a legszebb, leghangosabban énekelő, legjobban táncoló hímet. ott a hímek a színesebbek, a feltűnőbbek. ez nálunk is így indult, és most kezdünk visszatérni ehhez.


egyébként meg senkitől nem várható el, hogy olyannal legyen együtt, aki nem jön be neki, netalántán undorodik tőle. se nőtől, se férfitól. az, hogy fontos a külső mindkét nemnek, tök természetes dolog, semmi elítélnivaló nincs benne. én is volt már sok sok pasi, akinek nem jöttem be, és nem köcsögözöm le a pasikat, hogy mert nekik csak a modellalkatú szőke bombázók kellenek.

2012. márc. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!