Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen beteges a szinglik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen beteges a szinglik többsége?

Figyelt kérdés

Évek óta egyedül vagyok... Nem mondom, hogy nem lenne jó egy kapcsolat, de nem érzem magam kutyaszorítóban, hogy úr isten, most egyedül fogok meghalni, úr isten, megöregszek, úr isten semmit sem ér az életem...


Mikor volt párom, nagyon is figyeltem rá, nem zárkóztam el tőle, baromi romantikus tudok lenni azzal, aki kihozza belőlem. De nem érzem az életem rosszabbnak azért, mert nincs senkim és nem próbálkoznak meg udvarolnak meg nyomulnak nálam egyáltalán (vagyok annyira zárkózott, hogy tényleg a kutya se nézzen rám évekig). És azt sem érzem, hogy bárhova rohannom kéne, főleg nem valakinek a karjai közé.


Egyszerűen megmoccanni sem tudok, annyira betábláztam magam önszántamból, minden napra jut valami új, valami sport, nyelvtanulás, tanulás, munka, tele vagyok ötletekkel, bármikor bármivel ki tudom tölteni a napom és ha egyedül vagyok, magamban, akkor sem érzem üresnek az életem.


Mégis, ahányszor ismerkedtem, mindig ilyen "needy" emberekbe akadtam, akik vagy szerelemre, vagy szexre, de betegesen vágytak. Ráadásul a kapcsolatban élő ismerőseim is néha úgy beszélnek velem, mintha sajnálnának, holott semmi bajom nincs, tök jól vagyok, csak másképp, mint egy párkapcsolatban.


Sokkal inkább az zavar, hogy a szinglik többségének agyára megy a magány és ha ismerkedni is akarnék, akkor is ilyen totál idióta, kiüresedett, lelkileg labilis alakokkal futok össze, akik az utolsó dolog ezen a bolygón, akivel élni akarok.


Mi a fene van a szinglikkel? Miért hülyüp meg ennyi ember ettől és válik ilyen görcsössé vagy akar mindenáron kapcsolatot, akár a nem megfelelővel, "kényszerből"?


2018. febr. 13. 16:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
23%

"Durva, mi, hogy van egy sorstárs, aki tud ia mit kezdeni az életével anélkül, hogy a másik szájában lenne?:)"


Akárhogy is, sok felvetésedre az a válasz, hogy nő vagy. Nekem is van ilyen lánybarátom, aki állandóan azzal jön, hogy "látja rajtam, hogy görcsös vagyok", meg a fiúk "görcsösek". Erre én nem tudok mást mondani, minthogy ti meg akkor vagytok görcsösek, mikor megjön a havi. A nők egyszerűen képtelenek felfogni, hogy egy férfinak más az igénye. Hajtja a vére, minden nap álló farokkal ébred, megőrül, ha 3-4 napig nem ejakulálhat. Mi úgy vagyunk bekötve, hogy kell nekünk az ellenkező nem kamaszkorunktól kezdve. Tök jó, hogy ti ezt leszarjátok, mert ti elvagytok ígyis-úgyis, de a tesztoszteron az nem így működik. Fel kéne fogni.

2018. febr. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Beszélj a magad nevében. A férfiak egyáltalán nincsenek így bekötve. Normális ember nincs.
2018. febr. 13. 20:39
 13/16 anonim ***** válasza:
23%
De, így vannak. Nyilván te a Kriptonon születtél, és szűznemzéssel szaporodsz, de mi, földi halandó férfiak úgy működünk, hogy több millió év evolúciója kódolta belénk az elemi fajfenntartást. A természet semmit nem bíz a véletlenre: a férfi teste MÁSODPERCENKÉNT 1500 spermát hoz létre. Biológiailag úgy vagyunk megcsinálva, hogy állandóan a szexen járjon az eszünk. Lehet, hogy te nem álló farokkal ébredsz minden nap, és nem kell max. 5 naponta ejakulálnod, de rajtad kívül a férfitársadalomnak igen. Gyakorlatilag az egész emberi fejlődés mozgatórugója a tesztoszteron és a férfi nemi vágya.
2018. febr. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Érdekes. Az én időmben (úgy 2 éve) még az emberi lét bonyolultabb volt, de lehet, hogy rosszul emlékszem. Hasonló elméletek nagyjából 70 éve keringtek az emberi létről, azóta ilyen mágikus fogalmakat is bevettek a repertoárba, mint önmegvalósítás, flow, felettes-én, kulturális hatások... Hm, lehet, hogy átvertek és egy hazugság az életem. Ahogy biztos a bátyám is egy robot, azért nem a kúrás és a kapcsolat körül forog neki a világ. Majd meglocsolom, hátha zárlatos lesz.
2018. febr. 14. 00:28
 15/16 anonim ***** válasza:

Akkor én nem a többség vagyok! ;)

43f.

2018. febr. 14. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#14: Ha a bátyádnak van csaja, akkor már nem a kúrásra való lehetőség megszerzése körül forog a világ, mert már ez ki van pipálva. Ha nincs, akkor meg igen. Ilyen egyszerű ez. A férfiak élete a felfelé törekvés, hogy magasabb státuszt érjenek el, amivel együtt jár, hogy több és jobb nőkhöz férhessenek hozzá. És ezt nem én mondom, hanem nemzetközileg elismert egyetemi tanárok. Attól, hogy profánnak hangzik, még lehet igaz valami. Az élet profán. Pár alapvető dolog vezérel mindannyiunkat.
2018. febr. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!