Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen beteges a szinglik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen beteges a szinglik többsége?

Figyelt kérdés

Évek óta egyedül vagyok... Nem mondom, hogy nem lenne jó egy kapcsolat, de nem érzem magam kutyaszorítóban, hogy úr isten, most egyedül fogok meghalni, úr isten, megöregszek, úr isten semmit sem ér az életem...


Mikor volt párom, nagyon is figyeltem rá, nem zárkóztam el tőle, baromi romantikus tudok lenni azzal, aki kihozza belőlem. De nem érzem az életem rosszabbnak azért, mert nincs senkim és nem próbálkoznak meg udvarolnak meg nyomulnak nálam egyáltalán (vagyok annyira zárkózott, hogy tényleg a kutya se nézzen rám évekig). És azt sem érzem, hogy bárhova rohannom kéne, főleg nem valakinek a karjai közé.


Egyszerűen megmoccanni sem tudok, annyira betábláztam magam önszántamból, minden napra jut valami új, valami sport, nyelvtanulás, tanulás, munka, tele vagyok ötletekkel, bármikor bármivel ki tudom tölteni a napom és ha egyedül vagyok, magamban, akkor sem érzem üresnek az életem.


Mégis, ahányszor ismerkedtem, mindig ilyen "needy" emberekbe akadtam, akik vagy szerelemre, vagy szexre, de betegesen vágytak. Ráadásul a kapcsolatban élő ismerőseim is néha úgy beszélnek velem, mintha sajnálnának, holott semmi bajom nincs, tök jól vagyok, csak másképp, mint egy párkapcsolatban.


Sokkal inkább az zavar, hogy a szinglik többségének agyára megy a magány és ha ismerkedni is akarnék, akkor is ilyen totál idióta, kiüresedett, lelkileg labilis alakokkal futok össze, akik az utolsó dolog ezen a bolygón, akivel élni akarok.


Mi a fene van a szinglikkel? Miért hülyüp meg ennyi ember ettől és válik ilyen görcsössé vagy akar mindenáron kapcsolatot, akár a nem megfelelővel, "kényszerből"?


2018. febr. 13. 16:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
22%
lehet volt már 100 kapcsolatod,így könyen ugatsz,most egy ideg nem kell neked,aztán ha akarsz,csettintessz eggyet és lessz fickód,mert nő vagy
2018. febr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%
Mert "rossz" szinglinek lenni. Nekem pl hiányzik a szerelem,a romantika. Hogy valaki hozzám bújjon,simogasson,öleljen,bókoljon.
2018. febr. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem maga a szingliség rossz, hanem a gondolat, hogy nagyon-nagyon kicsi az esély, hogy lesz kapcsolatom.
2018. febr. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#1 Nem lesz fickóm egy csettintés alatty mert csak olyanokba akadok, akikkel boldogtalanabb lennék, mint egyedül, ahogy azt írtam is.


Egy kapcsolatom volt összesen, az sem volt egy nagy kunszt.


Durva, mi, hogy van egy sorstárs, aki tud ia mit kezdeni az életével anélkül, hogy a másik szájában lenne?:)

2018. febr. 13. 17:12
 5/16 anonim ***** válasza:
Szeretem e regényeket s főleg azt ha van benne mondanivaló a világnak.Szépen felsoroltál mindent s egybe meg is válaszoltad a kérdésed saját magad.Okfejtések rácíók opciók s minden van.S most komolyan is gondolod hogy erre reagáljanak emberek.Hát jó.1.ami szebetűnően kirî,az nem más mint a félelem.Ahoz hogy te leélj egy életet valakivel,meg kell ismerned őt s ha te ezt félvállal teszed,akkor nem lessz ídőd kiismerni senkit.Aki most esetleg idegbetegnek titulálsz,lehet az álompárod lehetne ha adnál esélyt neki.A 2. a magad kifejtett félelem a csalódásokból,menekülni s magunk álltal generált világba elrejtőzni a világ elől.Tudod ez a fehér holló szindróma,bár holló de fehér.Nem kellene kilógnia de mégis más.Felgyorsult életünkben,mindenki kapkod,hogy élhessen kicsit.Az hogy máshogy élsz mint az átlag,az nagyon szép.Kívánom találjon rád az igaz szerelem,félelem nélkül.
2018. febr. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%

Én se értem ezt a jelenséget, pont úgy vagyok vele, ahogy te, baromi boldog vagyok egyedül és ezerszer inkább választom a szingliséget, mint hogy belemenjek valami szar kapcsolatba csak azért, hogy legyen mellettem valaki. Pont ezért évekig voltam egyedül, boldogan, amíg meg nem ismertem a párom, akivel tényleg minden úgy működik, ahogy szeretném..


Ők viszont minket nem értenek, én is rengetegszer megkaptam, hogy csak hazudok magamnak és valójában szenvedek :)


Szerintem sokaknak nincs kellő önismeretük, önbecsülésük és szükségük van arra, hogy valaki más szeretetét használják a saját érzelmi problémáik megnyugtatására, ami szerintem egy egészségtelen és káros dinamikához vezet két ember között., ezért is van ennyi elcseszett kapcsolat, amiből nem tudnak kilépni.

2018. febr. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
Nem kevered te az okot az okozattal?
2018. febr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Tökéletesen megértelek kérdező. Én is ilyen vagyok, mint te, csak férfi kiadásban. :) 30F
2018. febr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

jól van na..az ember társas lény lenne..


elkeseredni meg nem nehéz, főleg egy magyarnak :)

2018. febr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A trükk, hogy nem keresni kell. Ahogy eddig is tetted, éled a tartalmas és mozgalmas életed és találkozol, ismerkedsz olyan férfiakkal, akik szintén élik a tartalmas és mozgalmas életüket.
2018. febr. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!