Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszik elfogadottnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik elfogadottnak, ha egy 30-as férfi 16 év körüli lányokat keres?

Figyelt kérdés

Már 12 éves koromban is volt egy negatív élményem ezzel kapcsolatban, amikor az utcán sétálva megszólított egy 26-30 körüli férfi, hogy milyen kis csinos vagyok, nem akarok-e meginni valamit vele. Amikor megmondtam neki, hogy nem hiszem, hogy meg szeretne ismerni egy 12 évest, akkor elnézést kért, hogy idősebbnek gondolt.

14-nek kinézhettem kb (magasabb és fejlettebb voltam, mint a kortársaim), de többnek esélytelen.

Ugyanígy 17 évesen egy 36 éves próbált felszedni, hogy milyen kis aranyos vagyok, vajon hány éves. Amikor megmondtam, 17, megkaptam, az már sok, neki 14-15 feletti nem kell. Hát, rendesen lesokkolt.


És itt az oldalon nagyon sokan pártolják és hangoztatják ezt. De ez nem normális.

Miért van mégis annyi támogatója?


Mit akar egy 28 éves egy 12 évestől, meg egy majdnem 40 éves egy 14-15 évestől?


2018. febr. 12. 14:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Mit akar egy 28 éves egy 12 évestől, meg egy majdnem 40 éves egy 14-15 évestől?"


Hát AZT. (+18 tudod.) Bár azért ez nem egy átlag jelenség. Csak vannak olyanok érted.

2018. febr. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mert teljesen normális dolog.
2018. febr. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Amugy altalaban a fiatal lanyok szoktak az idosebb pasira nyomulni tobbsegben . Ferfi meg mert tiltakozon egy dugas ellen?
2018. febr. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!