Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban olyan nagy elvárás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban olyan nagy elvárás, hogy egy férfi ne dohányozzon és ne igyon?

Figyelt kérdés

Amennyiben én sem teszem.


Sokszor olvasom itt, hogy a pároknál alap közös hétvégi program a kocsmázás, és havi 20-30 ezer stabilan elmegy erre.

Nem mondom, hogy nincsenek hangulatos helyek, ahová nem lehet beülni és meginni valamit (nem feltétlenül alkhololt), mi is jártunk kamaszként (16-19 évesen) barátokkal összeülni, de nem emlékszem, hogy bármelyikünk is valaha részeg lett volna, nem ezért mentünk.

De ha már program, akkor sokkal jobban érdekel az utazás, városnézés, múzeumok, képtárak, nagyon értékeltem pl, amikor egyszer egy régi angol könyvesboltba mentünk, ahol antikvár könyveket lehetett csak úgy leülni olvasni.

De ugyanígy szép természeti helyek, vízpart, akármi szintén jó.

Ha már enni vagy inni, akkor se lerészegedni az első kiskocsmában, hanem mondjuk japán/indiai/thai/bármilyen egzotikus étterem.

Vagy akár színház, koncertek, szabadtéri rendezvények...

Mégse vevő ilyesmire soha senki, mert "unalmas".

(Nem szándékozom itt ismerkedni, csak a dolog oka érdekel)


L


2018. febr. 11. 14:10
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
A "ne igyon" alatt ideális esetben tényleg soha semennyit (én sem teszem), de legalább ne részegre
2018. febr. 11. 14:11
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem nagy elvárás, az én párom se dohányzik és nem is iszik alkoholt.

Én sem csinálom egyiket se. :)


Kevesen vagyunk, akiknek fontos az egészsége és az általad említett két tevékenységet értelmetlennek, károsnak és költségesnek találja.

2018. febr. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Gál Zoé ***** válasza:
87%
Nem nagy elvárás, csak a férfiak 80%-át szűröd ki vele.
2018. febr. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem nagy elvárás, de mivel kevesen vagytok (én azért éha-néha mértékkel iszom), kisebb az esély, hogy taláj olyat, aki legalább az egyiket csinálja.


Olyan társaságban kell mozogni, ami ezt a kultúrát viszi, ilyen helyeken kell nézelődni.

2018. febr. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem nem az. Az viszont elég nehéz, hogy úgy ne dohányozzon és ne igyon, hogy ne erre verje a mellét és ne legyen egy besavanyodott alak. Én sem vagyok alkesz, a sport miatt sosem dohányoztam, nem is vágyom rá, de aki hasonló volt, mint én, azt általában kirobbantani nem lehetett sehova. Ment 10-kor alukálni meg otthon szottyadt általában. Fantasztikus.
2018. febr. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem nagy elvárás, legalább is nekem, mert évente átlag kb 5x iszom, társaságban, mert amúgy nem rajongok az alkohol ízéért. Soha nem dohányoztam, és a szép természeti helyek jobban érdekelnek, vagy egy gokartozás, motorozás, bringázás, utazás.

De ez a nőknek bizony uncsi, mert ez nem menő...

2018. febr. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
Nem dohányzom és nem is iszom. Viszont felháborít a 10-kor elmegyek aludni dolog. Kilenckor szoktam...
2018. febr. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
#5 sajnos a barátaimnak az elmegyünk szórakozni többnyire azt jelenti, hogy beülnek egy vagy több kocsmába, és isznak, meg néha kijárnak dohányozni. Ha szerinted ezt nekem szórakoztatónak kellene felfognom ahhoz, hogy ne legyek szottyast karótnyelt unalmas alak, akkor bizony én ilyen otthonülő vagyok. És tényleg, nem is lehet kirobbantani otthonról, hacsak nem egy jó kis korcsolyázás, normálisabb koncert, bringázás, túrázás, társasjátékozás, kalandpark, lovaglás, görkorcsolyázás, strandolás, kutyasétáltatás, társastánc, pizzázás a program. Szóval ezektől eltekintve tényleg otthon szottyadok. Ráadásul rendszeresen iszok is, szerintem egy üveg pálinkát, vagy akár kettőt is elfogyasztok egy évben, ráadásul cigizem is rendszeresen, átlagban 2 slukkot 30 évente.
2018. febr. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%

Nem, nem kell szórakoztatónak találni, én sem tartom annak. Csak abból van elegem, hogy mondod valakinek, hogy üljünk he, igyunk meg egy koktélt, vagy URAM BOCSÁ' menjünk olyan helyre, ahol a többség alkoholt iszik, és már olyan neki, mint sátánnak a tömjénfüst. Én attól vagyok rosszul, hogy nem tudsz kiülni ezekkel az emberekkel a partra egy palack borral, vagy hozzanak maguknak gyümölcslevet, ha annyira kényesek, nem tudsz este menni velük szinte sehova, nem lehet menni velük pörgős helyre, csak vagy, mint egy nagy határ szar és mindig valami babaprogramot akarnak, meg egymáshoz átmenni poshadni.


Mondom ezt úgy, hogy sokkal jobban szeretek én is túrázni, színházba járni, étterembe menni és havonta 3000 forintnál többet soha életemben nem költöttem alkoholra.


Szeretnék én is olyan párt, aki nem iszik/dohányzik, de ezek rendszerint sosem azok a spontán, "bulis" (most nem a lerészegedős, tömegnyomoros bulikra gondolok meg a révpartykra) emberek, én pedig imádok táncolni és éjszaka mászkálni, teljesen józanon. Számomra egy ilyen kis "jófiú", aki belövi a szundit éjfél előtt, igenis unalmas. Meg az is, akivel lebeszélni egy találkozót 2 hónapba telik. Márpedig az antialkesz ismerőseim ilyen (bocs) gyökerek és hiába bírom őket emberileg, unom, hogy mindig nekem kell házalnom, hogy menjünk valahova és mindig kikötés, hogy ne legyen alkohol, még akkor is, ha választhat, hogy nem iszik és egyikünk sem inna...

2018. febr. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Asszem 15 évesen volt utoljára ciki az éjfél előtt alvás. De jó, hogy visszajött, éjjeli bagoly vagyok, ezek szerint qrva menő is. De aki hajnali öt előtt bealszik, az bu zi.
2018. febr. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!