Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ilyen nőiesebb lelkületű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyen nőiesebb lelkületű férfi vagyok akkor lehet csinos barátnőm?

Figyelt kérdés

[link]


Kb. Szinte mindre a női oldal igaz rám, jó mondjuk sajnos facen nem kapok ennyi üzenetet


2018. febr. 12. 07:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem zárják ki egymást. Miért is függene össze?


A linkelt oldal tartalma csak egy görbe tükör...nem szentírás...

2018. febr. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%

Van ennek az összeállításnak igazságtartalma, de ez sarkított.

Az , hogy csinos barátnőd legyen ahhoz sok minden kell, de ez önmagában nem zárja ki.

2018. febr. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Átnéztem.

Basszus, férfi vagyok :D

27n

2018. febr. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Erzekeny ferfi ? Minden no ilyent szeretne. Csak mert jobban bele tudnak taposni!
2018. febr. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33 éves férfi vagyok. Őszinte véleményem az, hogy egy megfelelő külsővel fel tudsz szedni nőket pár hónapra, 1-2 évre, ha érzékeny férfi vagy. Ezt ideig óráig rejtegetheted is, de előbb v utóbb előjön. 10 ből 1 nőnek leszel így, mert papucs leszel és lelki társ. A többi 9 el fog hagyni x idő után. Ha majd jönnek a váratlan, kemény szituációk, ahol férfiként kell majd rád nézniük, és nem azt kapják, hanem az érzékenységet, és határozatlanságot, akkor meginog az erős szerelem is. Hidd el, igaz amit mondom, 12 párkapcsolat utáni tapasztalat, meg megannyi pár kaland után, amikor megkaptam, hogy nincs meg a kémia és nem vagy igazi férfi. És ezen nem sokat dog az sem, ha jó vagy az ágyban
2018. febr. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

14/23 női =)


Persze sarkítás, de nagyokat nevettem, jópofa volt :]

2018. febr. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!