Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszik elfogadottnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik elfogadottnak, ha egy 30-as férfi 16 év körüli lányokat keres?

Figyelt kérdés

Már 12 éves koromban is volt egy negatív élményem ezzel kapcsolatban, amikor az utcán sétálva megszólított egy 26-30 körüli férfi, hogy milyen kis csinos vagyok, nem akarok-e meginni valamit vele. Amikor megmondtam neki, hogy nem hiszem, hogy meg szeretne ismerni egy 12 évest, akkor elnézést kért, hogy idősebbnek gondolt.

14-nek kinézhettem kb (magasabb és fejlettebb voltam, mint a kortársaim), de többnek esélytelen.

Ugyanígy 17 évesen egy 36 éves próbált felszedni, hogy milyen kis aranyos vagyok, vajon hány éves. Amikor megmondtam, 17, megkaptam, az már sok, neki 14-15 feletti nem kell. Hát, rendesen lesokkolt.


És itt az oldalon nagyon sokan pártolják és hangoztatják ezt. De ez nem normális.

Miért van mégis annyi támogatója?


Mit akar egy 28 éves egy 12 évestől, meg egy majdnem 40 éves egy 14-15 évestől?


2018. febr. 12. 14:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Senki sem hiszi ezt elfogadottnak, hogy egy 30-as pasi egy tini-vel akarjon járni.

Ez leginkább a 30-as férfi szellemi szintjét mutassa és nem a 16 évesét.... :)

2018. febr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem normális.

Nem teljesen tartozik ide, de én a 14 éves korhatárt - miszerint onnantól eldöntheti a gyerek (mert az még igenis gyerek), hogy létesít-e szexuális kapcsolatot, vagy nem - felemelném 16-ra, ugyanis nem gondolom, hogy egy 14 éves érett a szexualitásra. Hiába fejlett, menstruál és manapság sokkal többnek néznek ki, egyszerűen felelőtlenek és egyáltalán nem tudnak ésszerű döntést hozni, tehát nem gondolom, hogy ezt a kérdést rá kéne hagyni.

Manapsag imponáló nekik, ha egy 30-as pasi csapja a szelet, pedig szerintem aberrált az olyan férfi, aki ennyire fiatal lányokat cserkész be magának. Még egy 23-24 éves ember mellé sem tudok elképzelni egy 14 éves kislányt.


Én egyáltalán nem támogatom, mint olvashattad, én erősen ellene vagyok.

Ez az én értékrendemen kívül eső téma.


Egy húszas évei elején járó lány

2018. febr. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
14%
20 eves lany a 40 eves faszival undorito de egy 20 -22 eves srac 16-7 eves lannyal meg koran sem annyira mivel majdnem egyszinten vannak .. a nok eretebbek 4-5 evvel agyilag egy pasinal.
2018. febr. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%

Attól hogy valami megtörténik még nem lesz elfogadott. Le merem fogadni hogy az említett férfiak nem kürtölik szét a rokonságban és a baráti körükben, hogy ennyire fiatal lányt keresnek.

A fórumokra meg olyan emberek írogatnak, akik egy kicsit mások. Apád se jár ide leírni az átlagos életét, nem igaz? Egy anonim szexuális témájú topikban több fura ember fordul meg, ebből azért ne vonj le messzemenő következtetéseket.

2018. febr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Nem elfogadott, csak legális. Sok az ilyen pedofil, aki így éli ki a vágyait.

Ha a beleegyezési korhatárt levinnék 10! évre, akkor őket szednék fel.

2018. febr. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
7%

33éves vagyok szerintem a kor egy dolog

fontos mit mond a másik fél

persze egy 16évessel nem kezdenék de 19évessel igen

2018. febr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
5%
40 eves pasasnaka 20 eves a lanya lehetne . De egy huszon evesnek hol lehetne a lanya? Erdemes atgondolni.
2018. febr. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Jajaberettebbek a nok 5-6 evvel. Sehol sincsenek manapsag, miket beszelsz, buta pi..a
2018. febr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Van olyan, hogy nem keresi az ember hanem csak megörténtik.


26 évesen ezen az oldalon úgy, hogy a privát üzenet küldőjéne életkorárol mitsem tudva szóba elegyedtem egy lánnyal. Már hetek óta beszélgettünk Vibren amikor eszembejutott megkérdezni, hogy mégis mennyi idős ? (olyan kora érett 19 körülire gondoltam a képei és a viselkedése alapján).


Aztán jött a sokkoló válasz:

16 !! (itt megjegyezném, hogy ő tudta az én életkorom a kérdésem mögött jeleztem)


Simán tudnám szeretni, okos, értelmes a világon mindenről megvan a saját kialakul véleménye bármiről bármeddig lehet vele beszélgetni.


Viszont az ilyen jellegű társadalmi nyomás miatt nem vállalnék vele kapcsolatot, ha elfogadott lenne pedig tényleg megtenném.


Sosem kerestem direktben fiatal lányokat. Minden barátnőm 2-3 évvel volt nálam fiatalabb és simán érvényesülök a saját korosztályomban is. Egyszerűen ő fogott meg ennyire és kész.


Lényeg hogy nem "vadásztam" csak így alakult.

2018. febr. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
16%

Honnan tudod, hogy hány évesek szólítottak meg? Leálltál velük diskurálni? Úgy, hogy állításod szerint alig bírtál felocsúdni a helyzetből?

Bár ezen túllendülve, nem hiszi senki ezt elfogadottnak. Azonban valóban vannak ilyenek, ezen nincs mit szépíteni.. és bár értem én, hogy mit találnak ebben vonzónak, mégis ha az én lányomhoz közeledne egy-egy ilyen huszár... nos nem állnék jót magamért.

2018. febr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!