Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány lány ismerkedne meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány lány ismerkedne meg egy olyan srácal akinek saját hibáján kívül hiányos a fogsora?

Figyelt kérdés
2018. febr. 8. 16:25
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem a kérdező nő. Valszeg horgára akadt egy fogatlan fhasz, és most igazolja önmagát.
2018. febr. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Amúgy nem, szóba sem jöhetne, mert nálam alap higiénia.

Nekem is volt foghúzásom, a pótlásig is kértem (amíg gyógyul), ideiglenes pótlást.

2018. febr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem amúgy kezeltesd magad.
2018. febr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Magára igényes nő: 0%.

Maunika shoban szereplők, és hasonló színvonalú emberek: 99,5% Átlagot nem számolok, attól függ, melyik csoportba tartozol.

Talán: a magára igényesnél ez felmehet: 0.5%-ra is, ha nagyon jó teste,jó állása, és jó autója van a srácnak.

2018. febr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Úgy látom hogy itt is ilyen Mónika show színvonalú válaszok vannak.
2018. febr. 8. 17:08
 26/33 anonim ***** válasza:
6%

Pár száz milió.

Csak személyiség számít.

2018. febr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy látom hogy itt is ilyen Mónika show színvonalú válaszok vannak."


És a kérdező is hasonló színvonal.

2018. febr. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
egy sem. mivel igénytelenségre vall.
2018. febr. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, az se mindegy, hogy miért hiányos. Itt az ok sokkal többet nyom a latban, mintsem az, hogy most ki járna vele.


Tudod, ha azt felelné, hogy nincs igénye arra, hogy megcsináltassa, akkor szóba se állnék ilyennel.


De ha biztosítana arról, hogy rövid időn belül megcsináltatja, mert arra gyűjt, akkor oké.


És az se mindegy, hogy melyik foga. Elsők közül valamelyik, ami nagyon szembetűnő, vagy a hátsók közül valamelyik, ami egyáltalán nem feltűnő.


Szóval, akár mennyire is hisztizel itt, erre a kérdésre nem lehet egyszerűen csak igennel, vagy nemmel válaszolni, mert ez sokkal összetettebb. Képes vagy ezt felfogni épp ésszel?

2018. febr. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

29-nek:

Nem, ne strapáld Magad, nem képes felfogni.

Hasonló választ adtam (mint Te is), én még az elején leírtam kb. ugyanezt, de ezen is hisztizett, hogy nem kér szakmai tanácsot.

Szerintem amúgy nem ő a pasi, hisztis pitschás stílusa van.

2018. febr. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!