Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány lány ismerkedne meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány lány ismerkedne meg egy olyan srácal akinek saját hibáján kívül hiányos a fogsora?

Figyelt kérdés
2018. febr. 8. 16:25
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
93%

Saját hibáján kívül, csak átmeneti állapot lehet, erre nem lehet alapozni. A hibákat el kell hárítani, minél hamarabb.

Nem tudom, mi lehet a saját hibáján kívüli ok.

Betegség, anyagiak? Megoldhatók, ezek lényeges dolgok.

2018. febr. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
96%

Miért kérdezel olyat, amire fáj hallani a választ?

Ha megindoklom, miért vagyok önhibámon kívül 110kg, akkor nem számít és bejövök azoknak is, akik a soványakra buknak?

Ha meg tudod magyarázni, miért nincs fogad, akkor olyan, mintha lenne?

Dolgozz magadon és a fogadon is, mert ha ilyen nagyon zavar még a téma is, akkor nem csak a fogak hiánya a probléma, de sok más is. Rossz érzés a felelősségvállalás?

2018. febr. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom hogy egyes magyar emberek nem képesek egy teljesen egyszerü kérdésre válaszolni! Nem mindenkire vonatkozik, csak a beírók felére kb. Ne az Én problémámat akard megoldani. Ha tényleg segíteni akarsz a kérdésre válaszolj csak. Vagy tényleg ennyire kevés az intelligenciád,nem tudod értelmezni a kérdést?
2018. febr. 8. 16:41
 14/33 anonim ***** válasza:
92%

Tudom értelmezni a kérdést, csak minek válaszoljak rá? Ha azt írom 5 fő, akkor jó lesz neked? Ha azt, hogy 2%-a a nőknek? Az jó?


A valódi választ a helyzetre azok írták meg, akik nem tippeltek számot. Csak meg kell látni.

2018. febr. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Értelmetlen válaszok az 1,2,8,12! Számomra
2018. febr. 8. 16:43
 16/33 anonim ***** válasza:
86%
Számodra.
2018. febr. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Én nem. Nekem letört egyszer, másnap megcsináltattam.
2018. febr. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
16-os, eltaláltad,nekem csak az érdekel, az miért érdekelne,hogy számodra jó e?
2018. febr. 8. 16:53
 19/33 anonim ***** válasza:
95%
Egy sem,főleg ha ilyen attitűd is jár mellé.Lehet másnak sem tetszett a méretes pofád,ezért nincs most fogad. :D
2018. febr. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező, ha meg annyira odavagy, hogy önhibáján kívül, akkor mit érdekel bárki válasza.

Hisztis hülye pitscha vagy.

2018. febr. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!