Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők tényleg elvárják egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tényleg elvárják egy pasitól az anyagi támogatást? Ez alap, csak én nem tudtam erről eddig?

Figyelt kérdés
Nagy naivan azt hittem eddig, hogy a párkapcsolat az az érzelmekről és a szerelemről szól, és semmi köze az anyagiakhoz. A nők azért vannak egy férfival mert szeretik és vonzódnak hozzá. Most döbbenek csak rá az itteni kérdések és válaszok alapján, hogy ehhez a vonzalomhoz az is hozzátartozik, hogy a férfi anyagilag támogatja és biztonságban tartja a nőt? Mert ezt én eddig nem tudtam. Eddig mindig úgy csajoztam, hogy nem nagyon szórtam a pénzt nőkre. Lehet, hogy ez hiba volt? A nők manapság tényleg elvárják, hogy a férfiak rengeteget költsenek rájuk, és nekem is ezt kéne csinálni? Már az első randitól kedve ki kellene mutatnom, hogy én pénzes pasi vagyok és tudok és hajlandó is vagyok rá költeni? Mert ezt várják el a nők egy férfitől?

2018. febr. 2. 15:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
17%

Én amióta felnőttkoromat taposom még nem találkoztam olyan nővel akinek ne lettek volna egzisztenciális és anyagi elvárásai.Most a 30 év alatti itt okoskodó korosztálytól vonatkoztassunk el ha kérhetném.

30 felett meg már egyébként sem ugrálnak kapcsolatokba,foggal-körömmel ragaszkodnak a sz*rhoz is mert a biológiai óra és a magány réme lebeg a levegőben.

Panaszkodnak,hogy semmi sem jó a kapcsolatukban,nincs szex,nem is kívánják,nincs összhang,odafigyelés,ez nem jó,az sem jó de kilépni már nem mernek.

2018. febr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
18%

Kiegészítem,hogy még egy lepontozni való válasz lehessen.

És miért nem mernek kilépni?Nyilván a már jól bejáratott és meglévő konfortzóna miatt ami magában foglalja az anyagiakat is.


Hogy idézzek egy kedves hölgyismerőst: "igen,vannak érzelmeim feléd,de mire megyek vele? Nem tudom megéri-e?"


30 felett az emberek nagyrésze nem alapoz érzelmekre kapcsolatot.Fontosabb neki ha van egy biztos pont.Nincs minimális kockázat vállalás sem.

2018. febr. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
96%

Engem az érdekel, hogy ne kelljen eltartanom, és el tudjunk menni helyekre úgy, hogy a saját részét fizesse.


Ha ez nagy elvárás, akkor leszek egyedül.

30N

2018. febr. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
73%

#11

#12


Ti Magyarországon éltek? Abban az országban, ahol a legtöbb család örül, ha a két szülő EGYÜTT ki tud köhögni annyi pénzt, hogy megéljenek, neadjisten lehessen egy autójuk, vagy ami már luxus, hogy eljussanak évente egyszer a Balatonhoz?

Vagy hol?

2018. febr. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
79%
Egyeseknek már az is túl nagy elvárás, ha szeretném, hogy a párom dolgozzon és képes legyen eltartani magát önállóan, MINT AHOGY én is dolgozom és eltartom magam anyagi nehézségek nélkül önállóan... De tulajdonképpen nem is érdekelnek az önállótlan óriáscsecsemők, szóval nem baj, ha velük kölcsönösen nem felelünk meg egymásnak.
2018. febr. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Diavolino44 ***** válasza:
74%

Nem, a legtobb no nem varja el, hogy kolts ra egy fillert is. Ezerszer jobban megbecsul egy stilusos es pozitiv mentalitasu emberrel egy parkban setalos randit, mint egy ujgazdag anyu pici fiaval egy ettermi vacsorat.


De mivel nagyjabol az opcioi egy nonek eleg hasonlo. Pl egy 28 eves szoftwerfejleszto aki CS-zik szabadidejeben, kb ugyanaz mint egy konyvelo aki modellrepuloket gyujt.

S mivel a szemelyiseg hasonlo, igy azt fogja valasztani, aki feltud mutatni valamit plusszba.

Ha a szoftwerfejleszto emellett amator testepito az plussz pont lesz neki. Ha a konyvelolo, uzleti befektetesekkel foglalkozik, s tobb millio forintja van, s armani ruhaban jar az megint csak plussz pont lesz.

2018. febr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vannak ilyen nők, de a környezetemben nem látok ilyet.


Tény, hogy pl, ha a pasi elhív randizni, mondjuk MEGHÍV étterembe, cukrászdába, akkor az első 1-2 alkalommal nem töröm magam, hogy fizessem a részem.

Ha én hívom el valahova, akkor én állom az ő költségeit is.

Úgy gondolom, ez oda- vissza működik.

Viszont, a felezgetés híve nem vagyok. Mert, ha ő drága helyre akar vinni, ami nekem spec. nem férne bele, ahova magamtól nem mennék, akkor fizesse a részem, ha már kitalálta.

Ha én hívom el ilyen helyre, én fizetem mindkettőnk részét.


És igen, voltam randin, ahol a 700 forintos sütimet foghúzva fizette ki a srác, látszott a fején. Ő hívott el, első randi stb.

Nem a 700 ft miatt nem lett belőle semmi, hanem, mert ez alapján biztos voltam benne, hogy ő az, aki a (fiktív) gyerekünket kirakná 18 évesen, hadd boldoguljon.

Ez nem ad biztonságérzetet.


És egy kapcsolatban nem a nőre, hanem a kapcsolatra kell költeni. De nem csak a férfinek, hanem mindkét félnek.


( persze, biztos vannak csajok, akik ruhát, ékszert stb várnak el a hapsitól, de nem nagyon találkoztam ilyennel)

2018. febr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
47%
Ha a nőknek nem fontosak az anyagiak, akkor az olyan puncs.hu-hoz hasonló oldalak miért olyan sikeresek? Több százezer nő van ott beregisztrálva és ez csak egy ilyen oldal a sok közül. Az ilyen oldalak nyilván azért annyira sikeresek mert nagy igény van rájuk. Ez a valóság, nem pedig amit itt hazudoznak egyesek.
2018. febr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
És szerinted a puncsos nők ide is fel vannak regisztrálva?
2018. febr. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
47%
#19 Azt én honnan tudhatnám?
2018. febr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!