Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők tényleg elvárják egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tényleg elvárják egy pasitól az anyagi támogatást? Ez alap, csak én nem tudtam erről eddig?

Figyelt kérdés
Nagy naivan azt hittem eddig, hogy a párkapcsolat az az érzelmekről és a szerelemről szól, és semmi köze az anyagiakhoz. A nők azért vannak egy férfival mert szeretik és vonzódnak hozzá. Most döbbenek csak rá az itteni kérdések és válaszok alapján, hogy ehhez a vonzalomhoz az is hozzátartozik, hogy a férfi anyagilag támogatja és biztonságban tartja a nőt? Mert ezt én eddig nem tudtam. Eddig mindig úgy csajoztam, hogy nem nagyon szórtam a pénzt nőkre. Lehet, hogy ez hiba volt? A nők manapság tényleg elvárják, hogy a férfiak rengeteget költsenek rájuk, és nekem is ezt kéne csinálni? Már az első randitól kedve ki kellene mutatnom, hogy én pénzes pasi vagyok és tudok és hajlandó is vagyok rá költeni? Mert ezt várják el a nők egy férfitől?

2018. febr. 2. 15:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
25%
A legtöbb elvárja igen, még akkor is ha ezt nem adja rögtön a tudtodra. Mondjuk nekem nincs is ezzel gondom egy ésszerű határon belül. de ha már annyira rád mászik, hogy tartsd is el, meg fizesd a válását, stb az már nagyon durva tud lenni. Nekem sok ilyen nővel volt dolgom és ez csak huzamosabb ismeretség után derül ki hogy ilyen-e.
2018. febr. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%

Van a nőknek egy kisebbsége, aki elvárja. A többség nem.

Ne az itteni kesergőkből indulj ki, ugyanaz a pár szerencsétlen tolja fel a kérdéseket-válaszokat a kiforgatott ferde valóságukról újra és újra, nem valós amit írnak, de legalábbis az arányokat nagyon eltorzítják.

2018. febr. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%

Hát basszus, ha ezt előbb tudom, akkor nem építek karriert nőként és nem keresek sok pénzt. :D

Egyébként miért is hallgatsz az itteni folyamatosan rinyáló, de párkapcsolati tapasztalattal pont nem rendelkező emberekre?

2018. febr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
41%
Nem minden nő, de egyre több. Legalábbis, a környezetemben mindenképp.
2018. febr. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
25%
Minden nő jól felfogott érdeke, hogy így vagy úgy magához láncoljon egy jól kereső/pénzes férfit, nincs ebben semmi titok. Nagyon ritka az a nő, aki Magyarországon képes lenne arra, hogy önállóan annyi pénzt előteremtsen, hogy nyugodt anyagi körülmények között vállalhasson gyereket, a többségük a férfiaktól várja el az anyagi biztonság megteremtését. Amikor a nők veled fizettetnek ki dolgokat, azt tesztelgetik, hogy mennyi pénzed van, illetve mennyire tudnak irányítani.
2018. febr. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%

"Nagyon ritka az a nő, aki Magyarországon képes lenne arra, hogy önállóan annyi pénzt előteremtsen, hogy nyugodt anyagi körülmények között vállalhasson gyereket"

Hm. Ez most lehet, hogy újdonság lesz számodra, de elárulok egy titkot: egy kapcsolatban dolgozhat akár mindkét fél is, és tudnak KÖZÖSEN is pénzt előteremteni! És akkor a nőnek se kell egyedül, meg a férfit se kell lehúznia! Tudom, sokkoló, de működik a népesség elsöprően nagy százalékának, szóval bevált, létező módszer!

2018. febr. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt várják el, hogy rengeteg legyen kötve rájuk. Legalábbis a többség nem.

Inkább csak minimum dolgokat, amikre sok itteni férfi azt mondja, hogy túl sok.


Ha tetszik egy nő, meg szeretnéd kapni, hódítani akkor miért sok meghívni 2-3 randevúra? Nem legdrágább helyekre kell vinni, lehet olcsó programokat is kitalálni.

2018. febr. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
58%

Ha minden pasi eltartaná a nőjét, akkor minek dolgoznának a nők?

De igen, ezzel együt nem árt ha költ a férfi a nőre. Kire, ha nem a nőjére? Más dolga úgy sincs.

2018. febr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%

Nem vártam el soha, hogy támogassanak. Még a szüleimmel szemben is kínosnak érzem, mióta felnőtt nő vagyok.


De azért az elég szánalmas, mikor meg sem bírsz moccanni, mert neked lenne rá pénzed, de a párod olyan csóró/szrrágó, hogy még a maga részét sem képes fizetni egy nyaralásra, vagy az első randin meghívni téged egy kávéra. Nekem ez pl egy olyan dolog, hogy azt mondom rá, "bocs, nem vagyunk egy kategória".

2018. febr. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%
Naivan én is ezt hittem nőként, az ismerőseim is ezt hiszik, sőt, a gyakorlatban is ezt látom de aztán a neten pár forever alone pasi felnyitotta a szememet a valóságra azzal, hogy elmagyarázták, hogy férfielnyomás, ha meg kell hívniuk a kiszemeltjüket egy kávéra. Arról még mindig folyik a vita, hogy mennyire életszerű vajon, hogy a mai világban, amikor tényleg mindenki dolgozik jellemző-e, hogy a nők egyetlen pénzforrása a férfi (ugye nehéz olyanban megegyezni, amiről nincs tapasztalatod, szóval hagyjunk időt nekik) de mit ne mondjak, a dolgok eddigi állása nem túl kecsegtető..
2018. febr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!