Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még itt olyan rajtam kívül, aki soha, egy nőnek sem tetszett?

Figyelt kérdés

Nektek milyen érzés volt és hogy tudtátok feldolgozni? (Ha fel tudtátok.) Egyáltalán lehet ez ellen bármit tenni, ha már így is a legtöbbet hozom ki magamból és mégis élőben is keresztül néznek rajtam és online társkeresőkön is? Pedig már azt is próbáltam (1 éves teszt), hogy mindenkire tetszést nyomok... Totál lelombozó.


25+


2018. febr. 1. 09:34
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
#28, ebben igazából az az érdekes, hogy pofozgatom magamat külsőre, mindig más stílussal kísérletezek és folyton sikertelenségbe torkollik. Ellenben, ha megkérem egy nő ismerősöm, hogy segítsen már, szerinte mi állna nekem jól, egyből jön a hárítás, hogy "jaaaj, de így vagy jó, ahogy vagy, meg egyébként sincs igazán időm, nehari"...
2018. febr. 6. 21:15
 32/33 anonim ***** válasza:
64%

#31

Ugyan már, nekem is volt ilyen ismerősöm, mikor még kerestem a stílusom, és véleményeket kértem... Tök egyszerű volt a megoldás: nem őt kérdeztem utána, hanem olyat, aki őszinte. Működött.

2018. febr. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
#32, akkor valamit rosszul csinálok, mert nekem nincs őszinte nő ismerősöm, mikor én szorulok segítségre...
2018. febr. 7. 19:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!