Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még itt olyan rajtam kívül, aki soha, egy nőnek sem tetszett?

Figyelt kérdés

Nektek milyen érzés volt és hogy tudtátok feldolgozni? (Ha fel tudtátok.) Egyáltalán lehet ez ellen bármit tenni, ha már így is a legtöbbet hozom ki magamból és mégis élőben is keresztül néznek rajtam és online társkeresőkön is? Pedig már azt is próbáltam (1 éves teszt), hogy mindenkire tetszést nyomok... Totál lelombozó.


25+


2018. febr. 1. 09:34
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Én egy férfinek sem tetszettem soha, és a jövőre nézve is így látom.

Nem tudom elfogadni, rossz érzés.

2018. febr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Utolsó! Nem te vagy, aki ezt a kérdést kiírta?

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

Megírhatnád esetleg, hogy miért gondolod ezt...

2018. febr. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

#22

Az nem az én kérdésem.

Írtam privátot.

2018. febr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne. Először nagyon rossz, nehezen is tudtam elviselni. Aztán megöregedtem és már leszarom.
2018. febr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Én sem, ugyan már volt barátnőm, de ők a személyiségemért cserébe elfogadták a külsőmet. Magamtól még soha nem tetszettem senkinek :D De legalább senki nem fog felszínességből velem lenni.


26/F

2018. febr. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Jelen (35F). Lassan beletörődik az ember. Ha tudnám a megoldást, leírnám, de minden változik, én meg le vagyok maradva a mai korhoz képest, így nincs megoldásom erre.
2018. febr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Jelen!


27 éves pasi vagyok. Még soha nem volt barátnőm.

Még a prostikat is úgy kell vadásznom, amelyik bevállal.


Ez van! Nem tudok mit tenni. A genetikám sajnos nem elég számukra. Azt mondják inkább egyedül maradnak.


Viszont nekem elég lenne néha egy kis beszélgetés is.

Erre az mondják, hogy azért nem akarják, mert elveszem az önbizalmukat.

2018. febr. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
7%

Eddig egy fotót kaptam, azon is egy olyan srác volt, akinek a stílusával van baj, az arcával semmi probléma, kicsit feldobná a külsejét és egyből egész jó pasi lenne belőle...

Gondolom a többiek is hasonlóak :D

Végülis könnyebb itt vinnyogni, mint kicsit összeszedni magukat :D

2018. febr. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
68%

Az utolsó tipikus nő.

Itt mondogatja, hogy csak a belső számít, meg fejlessze magát, meg csak a haja áll rosszul. De ha a való életben az ilyennel szóba se állna, főleg úgy, hogy van 10 udvarlója párhuzamosan.

2018. febr. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
43%

#29

Nagyon benézted, nincs egy udvarlóm se (ha leszámítjuk azt, hogy néha utánam füttyögnek a 60 körüli alkesz melósemberek)

Amúgy idéznéd, hogy hol írtam, hogy csak a belső számít?

Azt írtam, amit gondolok is: hogy az említett srác tök jól tudna kinézni, ha nem olyan random haja lenne, és nem macimelegítőben feszítene.

Gratulálok, hogy ezt a roppant bonyolult mondandót is sikerült félreértelmezned!

2018. febr. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!