Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még itt olyan rajtam kívül, aki soha, egy nőnek sem tetszett?

Figyelt kérdés

Nektek milyen érzés volt és hogy tudtátok feldolgozni? (Ha fel tudtátok.) Egyáltalán lehet ez ellen bármit tenni, ha már így is a legtöbbet hozom ki magamból és mégis élőben is keresztül néznek rajtam és online társkeresőkön is? Pedig már azt is próbáltam (1 éves teszt), hogy mindenkire tetszést nyomok... Totál lelombozó.


25+


2018. febr. 1. 09:34
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
91%
Szintén zenész. Fiatalabb koromban frusztrált és görcsössé is váltam miatta, ennek ellenére próbáltam ismerkedni. De a lelki gondnok kiütköznek a viselkedésen és a gondolkodásmódon, úgyhogy nem is volt sikerem. Persze ezt akkoriban nem vettem észre és nem is tálaltam hibát magamban. Szerencsémre felismertem, hogy mi is a zavar a rendszerben. Végül ezért és egyéb más okokból kifolyólag sem erőltettem tovább a párkeresést. Elkezdtem átgondolni a dolgokat és már jó pár éve nem foglalkozat a kérdés, egyedülállóként is egész vagyok. Ha ebben az életben nem tálalom meg a párom, akkor majd talán a következőben.
2018. febr. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
37%
Túlságosan nagyra értékelik a magyar nőket, meg ők is saját magukat, valójában xart sem érnek, meg a egész kapcsolat sem ér túl sokat, csak lehúzásról szól. Járd a saját utadat és ne is foglalkozz velük tovább. :) 38F
2018. febr. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
24%

3-as:

Már miért lenne fojtogatós gyilkos belőle, mert xarik a nőkre? :) Ez egy furcsa kijelentés volt.



A nők már egyébként is ugyanolyan termékek lettek, mint pl. egy kiló kenyér, csak többe kerülnek. :D


Viszont míg kenyérre szükség van, addig nőre egyre kevésbé. Isten éltesse a MGTOW mozgalmat. :)

2018. febr. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
63%
Úgy utálom, mikor valaki meghazudtolja a másik életét. "Nincs olyan, aki senkinek nem tetszik." De, van.
2018. febr. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
0%

Én.


30/N

2018. febr. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
25%

Itt vagyok.

Ellenben egy 47 éves meleg férfi meg akar dugni.

Asszem felkötöm magam.

18/F

2018. febr. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
29%

15-ös:


Csúnya vagy buta vagy, hogy ennyire nem kellesz senkinek?

2018. febr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
58%
Még egy fontos dolog, amit csak nehezen sikerült realizálnom. Egy visszautasítást max 2 nap alatt elfelejtek, de egy talán kihagyott helyzetet sokkal nehezebb.
2018. febr. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
59%

Ugyan már, srácok. :D

Van egy jó haverom, aki folyton sír, hogy nem tetszik soha egy nőnek se.

Mi meg kb minden buliban fogjuk a fejünket, mert mindig van valami csaj, akin 10 méterről látszik, hogy bejön neki a haverom, de ő egyszerűen képtelen észrevenni.

Életem egyik legkínosabb estéje volt, mikor ennél a haveromnál voltunk páran, ott volt egy lány, aki fülig szerelmes volt ebbe a srácba, már majdnem az ölébe ült, ő meg zenéket mutogatott neki, aztán mikor a lány jelezte, hogy csinálhatnának esetleg valami mást is, akkor elővett egy pakli kártyát, és bűvésztrükkökkel kezdte szórakoztatni...

Azóta is néha szomorkodik, hogy ő nem tetszik senkinek. :D

Pedig egyébként női szemmel kifejezetten jóvágású pasi, csak képtelen észrevenni, ha valaki érdeklődik iránta.


Amúgy kíváncsi lennék, hogy hogy néz ki az a pasi, aki még tényleg soha senkinek nem tetszett. Én még életemben nem láttam ilyet :D

Ha valaki úgy gondolja, küldhet nekem fotót, Pest megyei kis faluban élő 23 éves lány vagyok, kapcsolatban szóval ismerkedni nem akarok, de tényleg nagyon kíváncsi lennék, hogy hogy néz ki, aki azt mondja magáról, hogy reménytelen... nem hiszem el, hogy ilyen létezik :D

2018. febr. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 Lazy Lover ***** válasza:
6%
a 3 ugat aki még 25 évesen szűz :D igaz bence? :D
2018. febr. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!