Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még itt olyan rajtam kívül, aki soha, egy nőnek sem tetszett?

Figyelt kérdés

Nektek milyen érzés volt és hogy tudtátok feldolgozni? (Ha fel tudtátok.) Egyáltalán lehet ez ellen bármit tenni, ha már így is a legtöbbet hozom ki magamból és mégis élőben is keresztül néznek rajtam és online társkeresőkön is? Pedig már azt is próbáltam (1 éves teszt), hogy mindenkire tetszést nyomok... Totál lelombozó.


25+


2018. febr. 1. 09:34
1 2 3 4
 1/33 Lazy Lover ***** válasza:
32%
Akad... De fhosok a " nőkre" van milliò jobb dolog a világon
2018. febr. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
73%

Nem lehet, hogy csak a jelekből nem tudtál olvasni és igenis, lehetett volna már "helyzeted", csak nem éltél vele?


Az online-társkeresők a való életnek csak torz vetületei. Nem kapsz visszaigazolást, és mindenféle dolgok miatt elkezded okolni magadat, hogy miért nem válaszolnak a nők. Közben egyáltalán nem biztos, hogy a fejedben kavargó dolgok okozzák. Mindenféléket bebeszélsz magadnak, és azt veszed észre, hogy totál padlóra kerültél. A személyiséged meg szépen-lassan eltorzul. Úgyhogy ezeket hanyagold.

2018. febr. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
79%
Az olyanokból, mint az első, lesznek a pszichopata, fojtogatós gyilkosok.
2018. febr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
76%
Teljesen kizártnak tartom, hogy senkinek sem tetszettél még meg. Van egy hasonló mentalitású gyerekkori barátom. Volt úgy buliban, hogy rajta kívül, már mindenki látta, hogy egy kiscsajnak már rendesen gúvadtak a szemei, annyira leste, de ő semmit sem vett észre. Úgy szóltunk rá, hogy hééé, ne legyél már vak. 28/N
2018. febr. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Tényleg senkinek, pedig nyitott szemmel járok (és szemüveggel jól is látok). Olvasgatom a cikkeket, nézem a videókat, hogy milyen jelekre kell figyelni, de semmi nincs élőben sem. Ha valaki szimpatikus (nincs nagy igénylistám...), odamegyek hozzá, nagy nehezen összekaparom minden önbecsülésem, beszélgetést kezdeményezek és valami olyan szintű telibeszärást kapok cserébe lekoptatással kivétel nélkül, hogy tanítani kellene...
2018. febr. 1. 10:14
 6/33 anonim ***** válasza:
30%

Igen, én.


22N

2018. febr. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
#6 Miért, nőknek szeretnél tetszeni? :)
2018. febr. 1. 10:27
 8/33 anonim ***** válasza:
77%
Nem, de a kérdés nem volt nemhez kötve :P
2018. febr. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem sem ilyen férfi sem ilyen nő nem létezik.

Legyél határozottabb, állítsd helyre az önbecsülésed. Legyél figyelmesebb, vedd észre a jeleket.

Legyél pozitív! Pozitív kisugárzásnál, mosolynál, könnyed stílusnál, nevetésnél nincs lehengerlőbb.

Legyél kellemes társaság, érezze jól magát a partner.

Bízz magadban.

2018. febr. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
85%

#4 vagyok.

Kezdheted azzal, hogy elfelejted azokat a cikkeket, semmi értelme.

Fogd meg magad, öltözz ki igényesen, aztán menj el egy szórakozóhelyre és gyakorolj a félrészeg csajokon. Ha nem tudsz feloldódni igyál te is egy kicsit, és úgy kezdeményezz. Ne menj oda senkihez, várd meg míg közel megy az áldozat. Mikor odamegy ne azt kérdezd, hogy iszik e valamit, hanem inkább, mondj valami vicceset. Ha tetszel neki reagálni fog, ha nem, elmegy. Ha elmegy tegyél rá, várd meg a következőt. Ennyi, nem kell félni tőlünk. Tapasztalat gyűjtésnek jók ezek a bulik. És felejtsd el ezt a szánalmas önsajnálatot, ez egyáltalán nem jön be a csajoknak.

2018. febr. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!