Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 36 éves egyedülálló nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 éves egyedülálló nőként vajon van még esélyem arra, hogy ne legyek egyedülálló?

Figyelt kérdés
Boldog szeretnék lenni
2018. jan. 31. 20:44
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:

Nem volt részemről semmi bántó szábdék.

Normálisan, inkább tényszerűen leírtam tendenciát, amit a környezetemben tapasztalok.

Magadra vetted- holott szerintem az elején különösen- direkt bátorításként írtam, hogy nem kell feladnod a vágyaid.

Most is ezt gondolom.

Ezzel együtt számos körülmény dolgozik ellened (nyilván adott esetben ellenem is, de nem én írtam ki kérdést és vagyok annyira elegáns, hogy nekem nem lesz attól sem jobb, sem rosszabb, ha neked kellemetlen bármi is)- semmi mást nem tettem, csak személyedtől függetlenül elmondtam a véleményem.

Példákkal.


Megsértődhetsz rám, le alattomosozhatsz engem vagy a kommunikációmat- ettől párkapcsolatod nem lesz.

Pedig őszintén kívánom, hogy legyen.

Eddig is ezt írtam.


Általában kevesebb görcsösség, kevesebb él, lágyság, mosolygás alkalmazkodás azért be szokott jönni sokaknak...

2018. febr. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:

A #46-os vagyok.


Azért kérdeztem, hogy milyen kapcsolatot szeretnél, mert a válasz szempontjából nem mindegy. Így, hogy írtad a komoly kapcsolatot már egy kicsit többet tudunk rólad, viszont még ebbe is sok minden belefér. A mi korunkban szerintem a legalapvetőbb kérdés az, hogy szeretnél-e klasszikus értelemben vett családot (tehát gyerekeket is), vagy csak egy normál párkapcsolatot.


- ha szeretnél, akkor még épp időben vagy, viszont azt meg kell értened, hogy ez esetben nem a nálad 3-4 vagy ennél több évvel fiatalabb férfiak között kell elsősorban válogatnod. Ők még egy korábbi szakaszukban vannak az életüknek, ilyen kérdésekben talán még nem is szeretnének dönteni. Mire ők a Te korodba érnek, már lehet, hogy kicsúszol az időből. Ne érts félre, nem "le öregezni" akarlak, csak azt mondom, hogy a gyerekvállalásban normál esetben is van kockázat, felelősségteljes férfiként pedig senki nem szeretné még növelni a kockázatot azzal, hogy az "anyuka" már elmúlt 40. Ezért írtam, hogy egyetértek a #45-ös hozzászólóval, a Te "célközönséged" inkább a veled egykorúak, illetve pár évvel idősebbek. 40 felett is vannak olyan pasik, akik után még a huszonéves csajok is megfordulnak. :)


- ha viszont csupán társat keresel, akkor gyakorlatilag nem kell a korral foglalkoznod. Rengeteg huszonéves srácnak tetszenek a 30-as nők, viszont nem elsősorban a bölcsességük és az élettapasztalatuk miatt (gondolom érted).


Szerintem sok nő félreérti a helyzetet. Mindenki öregszik, így senkitől nem várható el, hogy örökké fiatal maradjon, bár egy átlagos 30-as szerintem ma még fiatalnak számít. Viszont a 36 év akkor is annyi, ha mások szerint csak 32-nek vagy akár 28-nak nézel ki, ez ugyanis a biológiai életkorodon semmit nem változtat.

2018. febr. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
47%
A 40 eves elvalt no nagyon idegesito hozzaszologato es csak magat fenyezi. Borzalmas...
2018. febr. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 A kérdező kommentje:

Igen, tenyleg ez ment.. kar volt az első tök jo hsz-et elrontani a többivel.


52. Inkabb nem irok mar semmit a gyerekkerdesre. Majd ahogy esik ugy puffan. Ó en nagyon is kiegyeznek a velem egyidőssel v par evvel idősebbel :) az a 3 pasi tavalyrol, akikről irtam a következő koruak voltak: exem +4 ev, akivel feligmeddig volt vmi -1.5 ev, akinel en probalkoztam be +1 ev. Sztem ezekben nincs semmi kirivo :)

2018. febr. 3. 10:47
 55/56 anonim ***** válasza:

" Inkabb nem irok mar semmit a gyerekkerdesre. Majd ahogy esik ugy puffan. "


Pontosan ez a legrosszabb, amit tehetsz. Legyél határozott, a Te életed, a Te döntésed. Jogodban és lehetőségedben áll azt választani, amelyik számodra szimpatikus. Élj ezzel a lehetőséggel és ne más emberektől illetve külső tényezőktől tedd függővé a jövődet, mert úgy soha nem jön el a boldogság, amit keresel. Ha szeretnél gyereket ha nem, jól gondold át, döntsd el mit akarsz és ezek után állj be a döntésed mögé, ne változtatgasd a véleményed naponta\hetente, mert ezzel könnyen elriaszthatod azokat, akik közelednének hozzád.

2018. febr. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 A kérdező kommentje:
Remelem itt nem arra gondolsz, h akar vallaljak egyedül is gyereket, ha annyira szeretnek.. mert nem, az kizart! Nem vagyok en eleg erős ahhoz...meg különben is csak kicseszes a gyerekkel is, meg magammal is. Sztem.
2018. febr. 4. 13:36
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!