Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 36 éves egyedülálló nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 éves egyedülálló nőként vajon van még esélyem arra, hogy ne legyek egyedülálló?

Figyelt kérdés
Boldog szeretnék lenni
2018. jan. 31. 20:44
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
42%

Személyiségfüggő és külsőfüggő. Emellett pedig azért, hogy te milyen "szintű" férfit tudsz élképzelni magad mellett.

Gondolom itt senki nem ismer, de vannak nagyon ostoba, kényes, hisztis, kiállhatatlan nők is akiktől azonnal menekül minden férfi ahogy kinyitja a száját.

Ha ilyen vagy jó külsővel akkor egy ideig még lesznek jelentkezők akik megdugnának, ha nem ilyen vagy, de előnytelen/igénytelen külsővel akkor nem nagyon akarnak tőled semmit jó haverságon kívül.

Ha pedig nem ilyen vagy jó külsővel akkor fura, hogy nem találsz senkit.

2018. jan. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
95%

Ez nagyban függ attól, hogy milyen kapcsolatot szeretnél.


- Könnyű kapcsolatra egyszerűen találhatsz pasit nem csak most, hanem még évek múlva is. Ehhez nem is kell túl sokat nyújtanod sem a külsőt sem a belsőt tekintve, viszont cserébe te sem fogsz sokat kapni.


- Komoly kapcsolatra már nehezebben találsz, de ez sem lehetetlen. Rengeteg elvált férfi van a 35-45-ös korosztályban, akik közül választani tudsz, de itt már komolyabb kompromisszumokra kényszerülsz (pl. lehet, hogy gyereke van, ezért még a korábbi párjával is tartania kell a kapcsolatot)


- Ha viszont még nincs gyermeked és saját családot szeretnél, akkor rá kell kapcsolnod és komolyabban átgondolni, hogy a jelenlegi elvárásaidból mit vagy hajlandó feladni ezért. Sok férfi ebben a korban jut el oda, hogy szeretne családot, tehát nem lehetetlen a dolog, viszont itt már szorít az idő.


37\F

2018. febr. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 WheneverYouWant ***** válasza:
Találd meg a boldogságodat egyedül és minden más jönni fog utána. Sokkal több esélyed van egy boltban jókedvűen összeszedni valakit mint egy társkeresőn szorongva írogatva.
2018. febr. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:

14: Fenébe, itt is van (nőstény) cica, enyém nagyon kis félős, félek nehéz lenne a kettőnek összeszoknia :)


Viccet félretéve: 33-as megmondta a tutit, osztom a véleményét! Hajrá!! :]

39F

2018. febr. 1. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
100%

40 éves elvált nő vagyok.

Igen, van esélyed.

Ha valami, hát nem az életkorod fog a leginkább korlátozni, kérlek hidd el nekem.


Tudom, tudom- itt lesz olyan, aki belinkel neked valami brit statisztikát vagy módosítgatott korfákat, hogy már eltelt rajtad is az idő- de ez butaság.


Nyilván te sem 20 évesekkel szeretnél ismerkedni és rengeteg jóképű, normális korunkbeli férfi is van (olyan is, aki- mint az egyik fenti válaszoló itt- nem a 20-asokra hajt HOSSZÚTÁVON).


Nyilván nem ugyanakkora esélyed van mindenre- azt meg nem írtad, hogy téged milyen típusú kapcsolat tenne boldoggá.


Elváltként, kisgyerekkel (tudjuk, sokak számára itt is ez egy boooorzalmas hendikep- szerintem meg ez a normális :) is sok-sok érdeklődést tapasztalok.

Nincs ebben szerintem különös titok. Rendben vagyok magammal azzal együtt is, hogy épp most nincs mellettem férfi.

Hiszek abban, hogy az "egészséges lelkület" valahogy kiül egy ember arcára, tartására- amit "kisugárzásnak" csúfolnak egyesek :)

Magamért, a saját örömömre is adok magamra (szőrteleníteni sem csak akkor kell, ha szex lesz este meg ilyenek, tudod :D :D), bevallom élvezem, hogy tőlem, 5-10 évvel fiatalabbak is utánam fordulnak, mert nem botladozom a magassarkúban és mosolygok sminkben is (nem, ezzel nem azt sugallom, hogy te is húzz 15 cm-es cipőket, ha nem ez a business look stílus áll hozzád közel- de kapd elő akkor a szekrényből azt a ruhádat, amiben jól érzed magad, szépnek, szexinek, elégedettnek, nem feszengőnek- remélem, neked is sok ilyened van).

Távolágtartó vagyok alapból ismeretlenekkel, de tényleg beszédbe elegyednek velem ennek ellenére is normális beszédű, vállalható külsejű férfiak is, HA mosolygok. Ilyenekre gondolok, hogy állunk a hivatalban sorban és egy mosolyra kinyitják előttem az ajtót, a zebránál a zöldet váltva téblábol egy kicsit, aztán megszólít valami félkamuval, hogy merre kell menni X utcába :)

Még a konditeremben is volt, hogy elég volt egy összemosolygás félizzadtan a kardiogép tetejéről, hogy valaki ott sertepertéljen körülöttem és feltegye a nap kérdését, hogy segítsen-e beállítani a gépet :D

...és ha nem egy "NEM"-mel válaszolsz, hanem egy bővített mondattal (kedves vagy, nem köszönöm, szoktam használni, általában mindig szerdán este vagyok itt/te profinak tűnsz, de még nem láttalak vagy valami hasonló, akkor kapott egy zöld jelzést és el lehet kezdeni beszélgetni).

El tudod fogadni azt ugye, hogy sokszor egy ilyen beszélgetés is kevés (pl. kiderül, hogy emberünk nős, ami nálam zérótolerancia- vagy épp nála az, hogy elvált/gyerekes vagyok- ezernyi ilyen van, erről is szól az ismerkedés)


Más élethelyzetben vagyunk mi ketten (én már nem szeretnék pl. szülni és cseppet sem zavar, sőt! ha valaki elvált, vannak gyerekei, csak tisztességesen viszonyuljon hozzájuk stb.), de hidd el, hogy nekem sincs a homlokomra tetoválva ebédidőben, hogy gyermekem van- a csinos, mosolygós nőt látják.


Hogy jobb kedvre is derítselek: mostanában azt tapasztaltam (ez neked jó hír, nekem furcsa), hogy RENGETEG olyan 40+ férfi van, aki még most KEZD gondolkodni családalapításon, mert eddig jó esetben a karrier, külföldi szakmai kihívások stb. gátolta ebben.

Ha te is ilyesmiben gondolkodsz, akkor nem lesz nehéz nyitott szemmel járva észrevenned őket.

Nekem az utóbbi hónapokban rendre ilyenekbe kellett belefutnom, hogy 44-45 évesen gyereket szeretne... kapcsolatot kezdene velem, pedig épn aztán nem rejtegetem sem a korom, sem azt a tényt, hogy én már nem szülök senki emberfia kedvéért :)

...36 évesen te hogy állsz ehhez? Nálad is az utolsó felvonás vége közeledik... vagy el tudod fogadni, meg tudsz barátkozni akár egy ilyen alapú kapcsolattal (én akkor sem tudnék, ha a te élethelyzetedben volnék- a szívemmel ismerkedem, nem a méhemmel), esetleg te magad is letettél már a gyermekvállalásról (ez is valahol egy normális hozzáállás lehet 30-35 felett nőként), vagy tudsz kompromisszumot kötni és pl. el tudod fogadni a másik fél gyerekeit?


Kompromisszumot kötni kell és alapjaiban véve jó dolog.

Idővel felértékelődik.

Egyedülálló nő vagy- bocs, de bennem felmerül még egy dolog: éltél te már éveket tartós, elkötelezett kapcsolatban? Van kapcsolati múltad, tapasztalatod?

Akármit is mantráznak itt a GYK-n, ez fontos és JÓ dolog 30 felett és nálam inkább abban az esetben zörögne hangosan az a vészcsengő, ha egy "örök szinglibe" botlanék így 35 felett (mindegy, hogy nő vagy ffi).


Szerethető, gondoskodó, "jó nő"-nek tartom magam- sokat segít ám ez a felfogás, szeretettel ajánlom neked is. :)

2018. febr. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
Ez így van utolsó ! Én voltam aki azt írta, hogy most van kicsi babánk, párom 15 évvel idősebb. 40 volt amikor összejöttünk, most 43 mire a kicsi megszületett.
2018. febr. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
#35 - ritkán olvasok végig ilyen hosszú választ, de ezt elolvastam. Megérte. Köszi. + vagy 100 "lájk" :)
2018. febr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem kellesz. 50-es F
2018. febr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 A kérdező kommentje:

35. Köszi a hosszu valaszt! Többnyire tök jokat irtal!!

Megkerdezhetem, h te hol szoktal ismerkedni? Mert, hogy irod, h az elmult honapokban ilyen es ilyen negyvenes pasikba botlottal. Nos, nem figyeltem meg fel erre a jelensegre, amit irsz. Hogy 45 evesen akarnak gyereket elöször. Biztos le leszek szolva, de az a helyzet, h egy 45 evest idősnek erzek magamhoz :/ nem tehetek rola...valszeg allitani kene az agyamon ezügyben. Ugy igazabol csak a harmincas korosztaly vonz. Es az a vicc, h mikor huszoneves voltam, ez akkor is igy volt... most is igy van... tartok tőle 50 eves koromban is ez lesz :DD


Tavaly ert veget egy 8 eves kapcsolatom, aminek a vege fele volt egy masik pasi is, na őt sajnaltam, hogy aztan nem lett belőle több. Bar meg vmennyire most is kepben van, de áhhh...nem lesz ebből mar semmi se. Aztan utana volt, amit fentebb irtam, h beprobalkoztam egy olyan pasasnal, akivel regen igencsak kerülgettük egymast.. hat keves sikerrel.

Ezek igy együtt,asszem most kicsit sok volt, es igen, pont az van, amit irt itt mindenki, h nem szabad - beguboztam, elbujtam a vilag elől. Es most ebből szeretnek kitörni vhogy :) uj ev uj remenyek, jön a tavasz, meg stb... :)


Mégegyszer köszi a valaszod, hasznos volt!

2018. febr. 1. 22:42
 40/56 A kérdező kommentje:

34. Az enyem kandur es nagyon kis kedves joszag, nem lesz itt gond :P :))


Köszönöm a valaszt a többieknek is!

2018. febr. 1. 22:50
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!