Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 36 éves egyedülálló nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 éves egyedülálló nőként vajon van még esélyem arra, hogy ne legyek egyedülálló?

Figyelt kérdés
Boldog szeretnék lenni
2018. jan. 31. 20:44
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:

Sziasztok,

a 35. (hosszú) válaszoló vagyok.

Épp most írtam ehhez a kérdéshez pár mosolygós példát, sztorit:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Nem tudom, talán alkati vagy látásmód/optimizmus kérdése- de nekem ezek ilyen mindennapi kedves kis dolgok.


Kérdező: ha te 36 éves vagy, akkor azért egy 30-1-2-3 éves srác NEM a tr korosztályod. Mármint ha olyan klasszikus párkapcsolatban gondolkozol, családalapítási terveid vannak még itt a finishben.

Az egy dolog, hogy 20 évesen is ők tetszettek, de talán tényleg érdemes elgondolkodnod a preferenciáidon. Azért nagy átlagban nem egyezik az élethelyzeted ezekkel a srácokkal.

Szerintem ésszel is, szívvel is és vággyal is (most nem írtam a testrészt :D kell párt választani...

Nem olyan nagy baj az, ha pontosan tudatában vagy a korodnak, céljaidnak.

Ne akarj már bulizós 20-as lenni egy partizós friss 30-as mellett...már ha tényleg szeretnéd azt a családot.

Fogadd el a korod, vágyaid, ne a múltba ragadva élj keseregve.

Tudod komolyan gondolom, hogy soha nem voltam még ilyen “jó nő”, mint most- 30 meg 25 évesen sem (nemcsak lelkileg értem és aki most itt a feszességgel meg a biológiai szavazossággal jön, annak üdvözletét küldi a kondibérlezem és az esztétikai orvostudomány :D - a lelkieket nem is említem.


Hogy hol látok 40-es férfiakat?

Mindehol tényleg, mert én őket veszem észre nyilván.

De mondjuk ma: közlekedésben, kávézóban, ebédidőben, a bankautomatán sorban állva, láttam két igen sármos alakot, akik az irodaházunk előtt várakoztak, de nem kollegák, a konditeremben is (nemcsak huszonéves kisbikák vannak- ma sítaposózás közben elnéztem a személyi edzővel tőlem pár méterre trx-ező 40-es pasi combizmait- Kérdező, van az a sármos és fitt külső és/vagy lehengerlő személyiség, akinél te sem kérném személyit :D


Tegnap a Medicover klinika várójában legalább 4-5 vállalható, normális férfit láttam.


:D milyen megerősítésre/bátorításra vársz még?

Ott vannak mindenhol, csak vedd észre.

Engem szoktak, de én is igazán örülnék egy olyannak, aki nekem is megtetszik.

2018. febr. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 A kérdező kommentje:

Jooo akkor legyen 35-40 eves. Na :D

Amugy van olyan parkapcsolat is, ami nem klasszikus? Az milyen? :))


Ezt a valaszod most azert nem teljesen ertem, sehol sem irtam, h a multon kesergek es bulizo huszoneves akarok lenni.. es igen, a korunkat el kell fogadni, nekem is es neked is ;) mondjuk en sose mondanek olyat, h jobb nő vagyok 36 evesen, mint 20-25 evesen voltam. Mert ez eleg erőteljes önamitas.. :) ezt most nem bantasbol irtam, csak ez nagyon megütötte a szemem :)


Na de a lenyeg, sok sikert nekünk! :)

2018. febr. 2. 00:49
 43/56 anonim ***** válasza:

Kinek mi.

Nekem nem önámítás. Jobb az önismeretem, anyaként, szakmailag, emberi és családi kapcsolataimban érettebb vagyok, jobb minőségű, kielégítőbb kapcsolataim vannak.

A külsőm pedig körökkel ráver az akkori énemre, igen.

Hála annak, hogy tudatosabban mozgok, egészségesebben élek, nincs rajtam súlyfelesleg és a melleim is feszesebbek :D


Attól, hogy neked záros határidőn belül a gyerekvállalás, esetleg házasság a célod, más veledkorúnak nem feltétlenül. Erre írtam, hogy “komoly” kapcsolat.

A megértés, elfogadás is egy fontos tényező a párkapcsolatokban is- ha nem értek egyet valamivel, valakivel 100%-ban, attól el tudom fogadni, hogy más utak is vannak, mint az enyém :)


Ne haragudj, de továbbra is fenntartom, hogy ilyen célokkal és szűk időbeli családalapítási tervekkel nem a nálad fiatalabb vagy max. veled egykorú férfiakat kellene célkeresztben tartanod. Persze kivételek mindig vannak, de kevesebben....

Sok sikert a párkeresésben.

2018. febr. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 A kérdező kommentje:

A max velem egykoru az ugyebar 36. Es en nagyjabol 40-nel huztam meg a hatart :) egy mondjuk 37-38 eves ferfi miert is ne lehetne erett? Nem ertem miert kene mindenaron a negyveneseket tukmalnom magamra. Ez csak vmi buta tarsadalmi berogzodes, h a ferfi min.5 evvel legyen idosebb. De rengeteg olyan kapcsolat van mar, ahol ez nincs igy.

Ha neked a 45-50 evesek jonnek be, lelked rajta, nem vagyunk egyformak. Szerencsere. Igy akar egyutt is mehetnenk pasizni, tuti nem vesznenk össze rajtuk :D

De majd elvalik ez a dolog. Tarskeresőkre meg nem reggeltem. Sztem kb az egyetlen előnye, h ott lehet kor szerint szűrni. Szoval arra gondoltam, h majd kiprobalom ezt, aztan meglatjuk. Majd megirom a tapasztalatokat :)

2018. febr. 2. 11:31
 45/56 anonim ***** válasza:

:)

tudod 40 éves vagyok és nyomulnak a 33-35 évesek is... na persze nyilván egy-két kellemes estére, a gagyi "barátság extrákkal" kapcsolatra, szeretőnek ajánlkoznak meg még Isten tudja milyen relációkba :D... ez delete egy mosoly kíséretében nálam.


Tényleg nem tapasztaltam még olyat az elmúlt alig fél évben, mióta egyedül vagyok, hogy ilyen 33-34-35-36-37 stb. korú férfiak hozzám a nagy komoly kapcsolat reményében közelítettek volna (nem, nem azért, mert prostisan nézek ki :D)


...és tudod ezt azzal együtt merem neked kijelenteni, hogy az elmúlt 10 évben kifogtam azt a két férfit, akik külön- külön nálam 3 és 3,5 évvel voltak fiatalabbak és komoly kapcsolatot alakítottak ki velem (az egyik a férjem volt)... mondjuk nyilván 10 éve én sem 36 meg 40 éves voltam.

(szóval a legyen a férfi 5+ nálam eddig nem jött be, de ha most megtalálna egy sármos 45 éves, hát nem zavarnám el a kora miatt, komolyan)


Nem tudom, milyen koncentrációban vannak jelen még, de nagyon-nagyon nem jellemző ez a felfelé ismerkedős férfi-attitűd- 30-35 felett már az "egykorú" sem nagyon.

Családot alapítani, feleségül venni, gyereket vállalni meg sajnos 99,99999%-ban nem 35 feletti nővel fognak- tudom, hogy ez így rettenetesnek néz ki leírva, de tényleg...


Nem tudom, hogy egzisztenciában, egyéb "elvárásokban" te hol tartasz, de ha belegondolsz valahol ésszerű is ez.

24-25 évesen (jó esetben) kikerülnek egyetemről. Karrier, külföldi tanulmányút, munka ezerrel, junior kizsigerelés stb.- közben lazulás, buli, joggal akarja kiélvezni az első pár évet, saját keresetet, önálló életet és hopp, ott van 30 felett és még akkor kezdi alakítani az egzisztenciáját, ahogy te is, én is tettük.

(aki a kivételágat erősíti az meg már megnősül azelőtt, hogy a látóteredbe kerülne és 30 felett kisgyerekes apa vagy elvált kisgyerekes apa, de láthatóan neked ők nem pálya :)


Az tök jó, hogy meg tudod fogalmazni az elvárásaidat, preferenciáidat- első lépés.

Másodiknak csak azt próbálom neked ajánlgatni, hogy nézd meg, reálisak-e az elképzeléseid, semmi mást.

De ezt úgyis bizonítja majd az élet, nem?


Eszemben sincs neked senkit ajánlgatni vagy megváltoztatni a véleményed bármiről is- csak leírtam a szűkebb-tágabb környezetemben tapasztaltakat, de ez sem általános érvényű.


...aki meg 35 körül sem tudja, hogy mit akar, az sajnos 100* inkább választ vagy egy huszonéves egyetemista csajt (akinél még nem kell a gyűrűmizériától és a babucis álmoktól menekülnie, de "fiatalodhat" mellette) vagy egy olyan nőt, mint én, akinek meg MÁR NEM téma ez az egész és ezzel együtt is jól tudja érezni magát... (és most ne keverd ide, hogy ezekben a példákban a felsorolt nőknek mik a céljai- nekem sem ez)


Lehet, hogy én vagyok a konzervatív, de valahogy nem volt szükségem eddig "pasifogózni", egy buliban ez nekem már meredek lenne (mert nem igazán járok ilyen helyekre)- de ahogy gondolod- végülis LÉNYEGESEN fiatalabb vagy nálam :D és nyilván jobban is nézel ki, rendben van az életed...


Ez meghozza majd a gyümölcsét, ne add fel, ha úgy érzed számodra fontos, tarts ki az eredeti elképzelésed mellett és hajrá. Nem kellek én melléd "pasizni", nem lenne az jó :D

2018. febr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:

#45: Örülök, hogy vannak még nők, akik így gondolkodnak. Férfiként kb. ugyanezt szerettem volna leírni, de mivel már megtetted előttem, így nekem már nem kell. Ment a zöld kéz.:)


Kérdező: azt még mindig nem árultad el, hogy milyen kapcsolatot is szeretnél valójában, a "Boldog szeretnék lenni" elég sok mindent takarhat.


37\F

2018. febr. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam komolyan az együtt bulizast te :) az első hsz-edet leszamitva mar latszik h merőben masok vagyunk.

Amugy igy mar kezdem erteni, h miert kampanyolsz a fiatalabb pasik ellen...hogy leirtad a ferjed... de basszus..nem gondolod h ez inkabb szemelyisegfüggő? Valszeg ugyanez a pasi 5 evvel idősebben is lelepett volna mellőled. Sztem nem kene ennyire a koruk alapjan megitelni a viselkedesüket, sokkal inkabb a szemelyiseg alapjan.

De sztem inkabb fejezzúk be a temat, mert tenyleg nem igazan egyezünk :)


46. Tartosat. Part keresek. Vagy add meg az alternativakat es rabökök :) nem tom pontosan mire vagy kivancsi.

2018. febr. 2. 13:35
 48/56 anonim ***** válasza:
55%

Ezért van egyedül sok férfi és nő. A párkeresés most már termékkeresés lett. Mint az árukereső.hu oldalon, beállítjátok a kis agyatokban a csúszkákat, hogy csak x-y korig, csak x-y magasságig, csak x testtömegindex, ha lehet és van olyan csúszka, akkor x fizetéstől fölfelé, szemszín checkbox, hajszín checkbox, érdeklődési körök kiválasztása, a lakhelyemtől mért maximális távolság, stb stb.

Én még táblagépet sem találtam így (beállítottam az igényeim szerinti paramétereket és egyszerűen nincs). Akkor hogyan lehet így párt keresni? Elárulom. Sehogy. Az emberek nem termékek. Az emberek emberek.

2018. febr. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:

Kérdező- ne haragudj, de nagyon bunkó vagy!

A nálam fiatalabb férjem NEM lelépett tőlem, hanem én elváltam tőle és mielőtt kapnám a következő megjegyzést, nem, nem csaltuk meg egymást, nem történt más tisztességtelenség sem...

No komment a támadásod, komolyan...

De ha már engem boncolgatsz: a válásom UTáN kisgyermekes anyaként, normális nőként ismerkedtem meg a volt partneremmel (tudod, ő is fiatalabb, sőt VELEDKORÚ!) és még így is engem választott, pedig mint láthatjuk szingli, nem elvált, nem gyerekes nőkből sincs hiány :D


(Mielőttmég: nem, ő sem csalt meg... ő sem dobott ki :D


Lehet, hogy az itt előttem kommentelő 37 éves Ffi is szívesebben választ egy vidám(abb), kiegyensúlyozottabb, ne adj Isten kedves(ebb) 40 éves nőt (mert tudod az ÉN KOROMBAN nrm számít +\- pár év), ha testileg is néz ki úgy, mint egy 33-35 éves (igen, lehet irigykedni a mozgásra, plasztikára, bármire kedved szerint :D mint egy “rinyáló” fiatalabbat.

...de Isten mentsen, hogy épp rád gondoljak. A te elvárásaid teljesen reálisak, OK minden, klassz vagy, szép vagy, jófej vagy- csak így tovább :D :D :D


(Inkább nem bunkóskodok vissza azzal, hogy bár általad lenézendő elvált nő vagyok, legalább nyilvánvaló referenciával bírok arra nézve, hogy velem lehet együttélni hosszú éveken át, megy a terancia, gondoskodás is :)

2018. febr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 A kérdező kommentje:

Nem tudom ti hany evet eltetek együtt, mi 8-at, de mindegy, ezt most hagyjuk.

Hat bocsi a szokimondasert...de legyszi olvasd mar vissza a kommentjeidet. Alattomos szurka-piszka megjegyzesek..ezert gondoltam en sem fogom vissza magam. Folyamat azt sulykoltad nekem, h en miert nem kellek a harmincas pasiknak, sokkal inkabb kell nekik egy huszoneves, de sőt..meg te is inkabb kellesz nekik a 40 eveddel es a tartozekoddal együtt, mint en... vedd mar eszre magad kerlek..

Szoval a fentebbi megjegyzeseid miatt nekem egyaltalan nem az jott le, h hu de kedves volnal...

A 37F pedig sztem a kommenteddel ertett egyet, valszeg komoly kapcsolatot nem kezdemenyezne veled pont a gyermeked okan. Ezzel eddig nem is akartalak bantani, miert is tennem, ugyis tudod te is. Es ez egy nagyon sajnalatos tendencia manapsag, marmint a valas, stb.. eszembe se jutott ez a gondolat, h leneznelek emiatt...hanem inkabb ez nekem mindig is egy remalmom volt, h egyszer egyedul maradok egy kisgyerekkel. Ez lehet vmi tudatalatti elutasitas es ezert nem is lesz sose. Hat akkor igy jartam.


Sztem fejezzuk be tenyleg ezt az elharapozott eszmecseret. Peace! Szia!

2018. febr. 2. 20:57
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!