Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 36 éves egyedülálló nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 éves egyedülálló nőként vajon van még esélyem arra, hogy ne legyek egyedülálló?

Figyelt kérdés
Boldog szeretnék lenni
2018. jan. 31. 20:44
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem lehetséges. Nagyon sok az egyedülálló hapsi, igaz nagyon a mélyére kell ásni, hogy kifogj egy normálisat, de ne add fel! Több helyen próbálkozz. (35F)
2018. jan. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
74%
Mint a szél! Csak ne gubózz be és ne legyél Jégcsapkirálynő! :D
2018. jan. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
47%

Persze,hogy lehetsz boldog.Akár még egyedülállóként is.

Csak nekem ne írj privit plíz :)

2018. jan. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
45%

Persze, valahol egy másik univerzumban biztosan! :)


A korosztályunkban nagyon nehéz a pár találás.

Férfirészről azért, mert a nők ilyen korra már általában megállapodnak, gyerek(ek)et szülnek, ez sok férfinak okoz gondot.


Nőrészről azért, mert ebben a korosztályban gyakran olyan szingli férfiak vannak, akik szándékosan azok, vagy lecsúsztak, különböző dependenciákkal.


31/F

2018. jan. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
24%

50-50% az esélyed.


Mit teszel azért, hogy legyen valakid? Mit teszel azért, hogy boldog legyél?

Miért gondolod azt, hogy ide ezt a kérdést ki kellett írni? Miért gondolod azt, hogy az önsajnálat bármiben is előrébb fog téged vinni?

2018. jan. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
51%
Persze.
2018. jan. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
45%
Hát persze. Én 25 évesen hagytam ott az akkori párom, mert anyucival minden nap beszéltek és tömte a fejét az anyja. Nem is szerettem a végén már őt, mert a szülei miatt teljesen elhidegültünk egymástól. Aztán elköltöztem, meg voltam róla győződve, hogy kb 30 éves korom előtt nem lesz komoly kapcsolatom. Ennek ellenére 1,5 hónapig "élvezhettem" a szabadságot. Találkoztam a mostani párommal, ennek már 3 éve. Majdnem az évfordulónkon született meg a kislányunk, boldog vagyok vele. Ő idősebb nálam 15 évvel, de nem számít, szeretjük egymást nagyon. Mindenkinek van esélye, nem szabad begubózni. Ne keresd tudatosan, legyél laza.
2018. jan. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
36%
"Kedves" 5. válaszadó! Talán azért írta ki a kérdést, mert ez az oldal arra való, nem?
2018. jan. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
35%

Óda a privilavinához


Édes kicsi kérdező

boldog legyél ha mondom

gyékás lovag mind éltető

s máris túllépsz a gondon.

2018. jan. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
48%
Nincs, neked leáldozott. Mehetsz cicákat nézegetni. :D
2018. jan. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!