Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végleg mondjak le róla?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele, hogy nekem sohasem lehet egyetlen egy párkapcsolatom sem. Próbálom elfogadni és beletörődni de sajnos egyszerűen nem megy. Mind fejben mind pedig a külsőmmel gondok vannak. A pozitív visszajelzések ellenére amiket a külsőmmel illetően kaptam továbbra is azon a véleményen vagyok, hogy esélytelen az egész. Én nem nyitok a lányok felé mert ők sem nyitnak felém. Meg persze tudom előre a kudarcomat és azt is, hogy senkinél sincsen esélyem. Persze ha jobban belegondolok lehet, hogy jobb is ez így mert valljuk be őszintén senkinek sincsen szüksége egy búskomor, unalmas negatív emberre. Bevallom őszintén néha rossz látni azt, hogy a velem egykorú fiatalok milyen boldogok és van mellettük valaki aki szereti őket. Lehet, hogy ők nem is tudják, hogy milyen szerencsések. Inkább úgy teszek mintha senki sem érdekelne. Nem nézek a lányokra helyette inkább a földet bámulom. Egy kicsit irigykedem rájuk de én inkább elfojtom az érzelmeimet és az eszemre hallgatok.

2018. jan. 31. 16:46
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
A lányoktól semmiféle visszajelzést sem kapok.
2018. jan. 31. 17:42
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Balász előző kérdésednél 600 feletti választ adtunk rá mit csinálj.


Kérdezd meg még egyszer...


Ugyanazt fogjuk mondani..

2018. jan. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerintem mondj le róla!

Ettől még persze nem kell kinyírnod magad.

Sajnos a képlet nagyon egyszerű.

Ha jól nézel ki, akkor a csajok fognak odamenni hozzád.

Ha nem nézel ki jól, akkor meg szívás van. Tehát nagy valószínűséggel soha nem lesz.

2018. febr. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Elméletileg a külsőmmel nincsen semmi baj inkább a fejemben vannak nagyon nagy gondok.
2018. febr. 2. 10:55
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne gond a külsőddel, akkor lenne csajod.
2018. febr. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Ertjük, hogy a fejeddel van gond. Döntsd el, hogy ezzel a felismeressel el is intezted, hogy eselytelen vagy, vagy hajlando vagy ezen valtoztatni?


Erkeztek itt hasznos valaszok. Olyanok is, amik mellekhatasakent az egesz eleted pozitiv fordulatot vehet, nem csak a csajozas teren.


Nem is ertem, miert adok itt a sok frusztralt embernek ujabb lehetöseget, hogy lepontozzak a valaszomat es ilyen ostoba kerdesekre valaszolok. De hiszek abban, hogy neha egy apro kavics is eleg egy lavina elinditasahoz...

2018. febr. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!